Wpis z mikrobloga

Oglądam teraz swoje pierwsze #anime w życiu - Death Note. Nie przypuszczałbym, że to może mi się aż tak spodobać. Na dniach pewnie obejrzę do końca. I tutaj prośba do Was. Możecie mi polecić jakieś inne anime podobne do DN - o ile takie jest. Jeśli nie ma to żeby akcja działa się współcześnie (niezbyt odległa przyszłość), jak NAJMNIEJ jakiś czarów, skoków, smoków i innych tego typu rzeczy, no i fajnie, jakby bohaterowie byli podobni do tych z DN, tj. Light i L - z głową na karku, racjonalnym myśleniem i analizą sytuacji. I dobrze by było, jakby była jakaś ogarnięta kreska, bez jakichś cukierków, ale tego nie wymagam.

Aha, kolega polecił mi już Code Geass.

#chinskiebajki
  • 31
  • Odpowiedz
@Adrian00: Oglądałem kiedyś świetną recenzję serii, bracia autorzy doskonale wypunktowali wszystkie głupoty i brak porządnej charakteryzacji, niestety wygląda na to że usunięte z yt.
  • Odpowiedz
jak NAJMNIEJ jakiś czarów, skoków, smoków i innych tego typu rzeczy, no i fajnie, jakby bohaterowie byli podobni do tych z DN, tj. Light i L - z głową na karku, racjonalnym myśleniem i analizą sytuacji.


@PrawyKuba: Kaiji.
  • Odpowiedz
Możecie mi polecić jakieś inne anime podobne do DN - o ile takie jest. Jeśli nie ma to żeby akcja działa się współcześnie (niezbyt odległa przyszłość), jak NAJMNIEJ jakiś czarów, skoków, smoków i innych tego typu rzeczy, no i fajnie, jakby bohaterowie byli podobni do tych z DN, tj. Light i L - z głową na karku, racjonalnym myśleniem i analizą sytuacji.


@PrawyKuba: Drugiego takiego nie ma - Death Note
  • Odpowiedz