Wpis z mikrobloga

@nuwanda: oczywiście to był wpis dla beki, na mega kacu po imprezie. A jak czytam Twoje wypociny to strasznie mnie zastanawia dlaczego ja rozmawiam z kimś, kto tłumaczy innym, że ich zdanie jest do dupy XD podwójny standardzie Ty XD
@primononnucere: To zależy od akademika :P Mieszkam na MS AGH i u mnie w aka spokój :P Dziewczyny normalne, wydaje mi się, że nie puszczalskie. Ale miałem dziewczynę z akademika, który nie cieszy się zbyt dobrą renomą (też na MS AGH), z tego względu, że jest to akademik ludzi, którzy uczą się jakiegoś gównokierunku. I na tym gównokierunku nie ma zbyt dużo do nauki, a czas trzeba jakoś zagospodarować. Także jest
@Czeski_Szwagier: Tak czytam Twoje wpisy i z Tobą chyba jest coś nie tak, znam sporo porządnych dziewczyn z akademików, dobry kumpel ożenił się z jedną i mieszkają razem w akademiku, kilku innych też ma dziewczyny z akademików i nigdy nie mieli problemów, więc albo masz nieziemskiego pecha w kontaktach międzyludzkich, albo wymagania rozkapryszonej księżniczki (a czytając wpis o braku ładnych czarnych kobiet, stwierdzam że jednak to drugie) Na Ziemi jest grubo