Wpis z mikrobloga

#!$%@? musze normalnie #gorzkiezale bo mnie krew zalewa. Jadę ostatnio pociągiem, tłok jak #!$%@?, oczywiście stoję, bo miejsc brak. Obok mnie 3 laski. Dwie z nich 3/10 (tylko dlatego że nie otwierały ryja jak ta trzecia). Trzecia 1/10, stoi i opowiada o swoim chłopaku. "Mój chłopak to" "a mój chłopak tamto" "a mój chłopak...". Po chwili opowiada jak ona to sobie sypia u kolegów i to normalne zupełnie, super fajnie jest. Nienawidzę takiego #!$%@?, ale rozbiło mnie totalnie jak zaczęła mówić o tym jak jej chłopak oglądał mecz (środowy, Liga Mistrzów). "Oglądał tych całych piłkarzy i oni tam kopali w tą piłkę i w ogóle nie rozumiem co się tam działo, ciągle go pytałam kiedy to się skończy.. Powiedział mi ze to 90 minut trwa i ja już się cieszę że 89 minuta, a tam jeszcze 4 doliczyli.. I jeszcze grali dłużej, dobrze że te mecze to codziennie nie lecą, Boże...". Ale pewno #!$%@? "dlaczego ja", "trudne sprawy" i "ukryta prawda" na porządku dziennym. #!$%@? mać nawet mi jej nie żal, ale tego gościa (o ile on w ogóle istniał), naprawdę mi szkoda, jak on oglądał Mistrzostwa świata czy Euro? Japiehdole. Są 3 opcje:

a) Albo gość jest ślepy i głuchy (bo oczywiście liczy się wnętrze blabalbla, ale wystarczyło posłuchać 2 minuty tej laski żeby wiedzieć że jest po prostu głupia

b) Gość nie istnieje, co jest dla mnie bardziej prawdopodobne

c) Świat zwariował.

Ja obstaje za opcją B, bo brzmiało to wszystko tak żałośnie, tak naciąganie, ich miłośc była tak wielka, że nawet w filmach takiej nie ma, ale to tylko moja opinia.

Jedno jest za to pewne: Jeśli ten koleś istnieje i dałoby się wysłać dla niego SMS do jakiejś fundacji, to wysłałbym ze dwa.

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow ##!$%@? #bekazpodludzi #truestory not #coolstory
  • 3