Wpis z mikrobloga

@shdw: waze 104kg przy widocznym kaloryferze i 181cm wzrostu, wiem co robie, jak cwiczyc i jeść.

Problem zoltodziobow jest taki, ze mowia ze jedza duzo ale nei rosna. to niech jedza wiecej, i wiecej i jeszcze wiecej.
  • Odpowiedz
@amarantowy: no wlasnie, wazysz 104kg, on 70 :D jak nie rosnie to sie zwieksza, ale nie trzeba leciec od razu z 1500kcal nadwyzki jak nie lepiej.
  • Odpowiedz
@Tobruk: Nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Tyle abyś był w stanie zmieścić swoje zapotrzebowanie kaloryczne w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
@Tobruk: CM – Current Maximum, chociaż częściej spotyka się określenie 1RM (One-repetition maximum) czyli maksymalny ciężar jaki jesteś w stanie podnieść na danym ćwiczeniu

FBW - Full Body Workout, trening całego ciała

Łap wszystkie potrzebne informacje. Czytaj i się
  • Odpowiedz
@shdw: Spisałem dzisiaj na kalkulatorze kcal ile dzisiaj zjadłem (fasola bret, pierogi, 3 kanapki) i wyszło 1600 kcal. Mało, prawda?
  • Odpowiedz
@Tobruk: nie wiem czemu Ci nikt jeszcze o tym nie wspomniał., ale nie sama kalorycznosc diety jest ważna, ale należy dbać również o rozkład makroskładników. Tutaj też jest różnie w zależności od człowieka, ale spróbój na razie procentowo 30/50/20 w odpowiednio białek/węgli i tłuszczów.
  • Odpowiedz
@berti:

no weź. gość chce masować a ty mu każesz robić trening pod redukcje


To prawda co piszesz, ale nie miałem na myśli aż tak daleko idącego zmniejszenia objętości. Chodziło mi o zwrócenie uwagi na aspekt przetrenowania, z czym ja miałem do czynienia - przez jakiś czas nieświadomie. Nie powinno się wykonywać na odjebkę np z 20 serii na daną partię, tylko zrobić mniej, ale poprawnie. Więcej nie zawsze znaczy
  • Odpowiedz