Wpis z mikrobloga

Zainstalowalem 'Firefox DeveloperEdition' bo niby Mozilla chce robić narzędzia dla developerów i ogólnie hype:

https://www.youtube.com/watch?v=Ehv5u-5rE8c

Wszystko zajebiście nareszcie da się tych devtoolsów jako tako używać, bo jest przejrzyście,

ale co z tego jak Firefox dalej ssie pałe i muli jak sam #!$%@?, facebook zamula przy przewijaniu, video na yt się tnie, ogólnie skandal, nawet jak piszę ten tekst to widzę jak literki nie nadążają się pojawiać ;DD

W dodatku w devtoolsach podpowiedzi do css'a ssą.

Jestem strasznie zawiedziony ;(

#bekazmozilli ##!$%@? #gorzkiezale #webdev #firefox ##!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
Firefox dalej ssie pałe i muli jak sam #!$%@?, facebook zamula przy przewijaniu, video na yt się tnie, ogólnie skandal, nawet jak piszę ten tekst to widzę jak literki nie nadążają się pojawiać


@laki1: Co jest u Ciebie nie tak? Na netbooku mam 2GB RAMu i 1.6Ghz, a Firefox mi zamula gdzieś raz w tygodniu.
  • Odpowiedz
@msq: Nie mam żadnych wtyczek, nie korzystam z ff, odpalam tylko po to żeby zobaczyć czy to co wyklepałem wygląda wporządku ;)
  • Odpowiedz
@epi: dziś korzystam od 9, ze względu na to że chciałem zobaczyć czym Mozilla chce się chwalić w kwestii devtoolsów. Jeżeli od 5 godzin robi mi update przeglądarki to ja dziękuje i skorzystam z czegoś zoptymalizowanego.
  • Odpowiedz
@laki1: Jestem trochę zawiedziony Twoim wpisem, kiedy zobaczyłem tytuł w powiadomieniach ucieszyłem się i chciałem dowiedzieć czegoś merytorycznego. Coś o środowisku pracy, porównaniu do przeglądarki z wtyczkami, o możliwościach i tak dalej, a tymczasem jedyne czego się dowiedziałem to, że fejsbuk wolno się przewija.

Żenada, nie polecam, 1/10.
  • Odpowiedz
@moooka: Jaka przeglądarka taki wpis ; (

Po pierwszych wrażeniach nie chce mi się bardziej zagłębiać, devtools wyglądają zdecydowanie lepiej niż wcześniej, ale w większości to są moje subiektywne odczucia, wszystko jest przejrzyste. Irytują mnie głupie uzupełnienia przy edycji DOM np. wpisując 'wi' raczej spodziewam się uzupełnienia do 'width' a nie 'widows'. Widok responsive ubogi ale ma wszystko to czego potrzeba. I to tyle, ten wpis też Cie nie zawiedzie, ale
  • Odpowiedz