Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: większość to bzdury, w tym populizm (kara śmierci), na przykład - w programie jest napisane, że KNP chce wprowadzić dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym, a w rozwinięciu w punkcie II mowa jest o tym, że chcą utrzymać obecne dopłaty do ZUS i KRUS, czyli jednak nic się w tej kwestii nie zmieni i nie będziecie równego traktowania?
  • Odpowiedz
@Ranmus: Ty pewnie wolisz czytać "program" ruchu Palikota, czy ufnie spoglądać w "uczciwie" spoglądające twarzyczki kandydatów do samorządów na każdym rogu z napisami "nie zawiodę" i tym podobne bzdety.
  • Odpowiedz
a w rozwinięciu w punkcie II mowa jest o tym, że chcą utrzymać obecne dopłaty do ZUS i KRUS


@czcigodna_maupa: Jest tam napisane: "w razie konieczności dopłacać do byłych klientów ZUS i KRUS". Systemy zostaną zamknięte, ale oczywistym jest że nie pozbawią świadczeń emerytów którzy aktualnie pobierają z ZUSu emerytury - tak więc te świadczenia nadal będą wypłacane. Ci ludzie nie mieli możliwości wyboru.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: dokładnie. To przecież oczywiste, że nie może być zmiany systemu dla ludzi, którzy już pobierają z niego i analogicznie w całości nei może być zmieniony dla już od jakiegoś czasu płacących. @czcigodna_maupa: poza tym dla mnie uwolnienie rynku to nie są bzdury.
  • Odpowiedz
@waruiny: chyba ty.

Ty pewnie wolisz czytać "program" ruchu Palikota, czy ufnie spoglądać w "uczciwie" spoglądające twarzyczki kandydatów do samorządów na każdym rogu z napisami "nie zawiodę" i tym podobne bzdety.


@Myszkowski: O, kolejny ze środowiska "skoro nie znami, to na pewno od tych drugich". Naucz się myśleć, bo ktoś tobą srogo manipuluje.

  • Odpowiedz