Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto to Jennings - a jesli to jakikolwiek slang albo inna rzecz oczywista to sorry - ja nie w temacie. A jak sie skonczyla niby ta dzisiejsza walka? Bo jak dla mnie to niczym... Taki troche remis wg publicznosci, choc i tak zaskakujacy!
@Ryzy_Wuj: Ja juz bylem zaskoczony jak go pokazali w szatni.. niby relaksujacy sie Goral, ale wygladalo to na czlowieka z kompletna deprecha.. I choc jestem jego akurat wielkim fanem to cos mi tam nie gralo i mam nadzieje ze to wszystko jest ch... istotne w jego karierze i ze chlop jeszcze nie jedno pokaze! No a jesli sie myle, to oczywiscie za jakis czas sam pewnie zakibicuje naszym nowym piesciarzom.......
@Ryzy_Wuj: Nie zgadzam sie. On dopiero co niedawno wszedl do wagi ciezkiej (na wlasne zyczenie i dzieki #andrzejgolota) i wlasnie nie zdazyl nic ciekawego jeszcze pokazac Jak ma tak skonczyc kariere to chu.. warci sa Ci nasi bokserzy... (albo moze ja sie za bardzo zaangazowalem w kariere tego czlowieka)
@Ryzy_Wuj: Oj kolego, obaj dobrze wiemy ze liczy sie przeciez tylko waga ciezka. I fajnie ze taki Adamek zdobyl tam wiele tytulow w nizszych kilogramach, ale nigdy zaden bokser nie bedzie nic znaczyl bez wygranych walk i zdobytych pasow wlasnie w wadze ciezkiej... A ja akurat bardzo w Adamka wierzylem i sie chyba naprawde bardzo szczerze zawiode.>!
@Ryzy_Wuj: Ehh chyba nie gadamy o boksie... Bo to co piszesz to sie doskonale sprawdza w MMA/UFC ale nie tutaj. Chociaz nie bede sie klocil chyba o takie rzeczy, bo moze to jest kwestia indywidualnego odbioru - napisz mi co sie do ch... dzieje z Adamkiem i po kolejne, czy naprawde Twoim zdaniem gdyby od tego zalezaly losy naszego kraju to lepiej wystawic Szpile niz Tomka w miedzygalaktycznej walce z kosmitami
@Ryzy_Wuj: hmm, nie lap mnie za takie slowka zeby udowodnic jakis moj brak racji, ale debate odpuszczam, bo rzeczywiscie nie czuje sie ekspertem, a jedynie takim sobie tam fanem, ktory trzy razy do roku nie spi w nocy bo jest zainteresowany obejrzeniem na zywo pana Adamka :) Najlepszego @Ryzy_Wuj