Wpis z mikrobloga

Co się stanie kiedy wystrzeli w kosmos? Jakie dla nas będą konsekwencje? Czytałem już że żadne, że będzie wojna, że to wzmocni Rosję, w końcu co będzie? Wie ktoś? Tylko tak na serio bez śmieszków i w zrozumiałym dla Janusza języku, żeby każdy zrozumiał co się tam dzieje.

@snapwheed:

@tmb28:
bo bank centralny ograniczył kwoty przeznaczane na ratowanie. Wcześniej też szło pionowo, ale w dół i na rachunku rezerw...


@tmb28: @snapwheed: Oni chyba jeszcze utajnili jakieś procesy związane z ratowaniem gospodarki? To tylko podkreśla jak bardzo są na dnie, najbardziej teraz obawiam się nieracjonalnych decyzji ze strony Kremla, jeżeli Putin rzeczywiście ma raka to obawiam się porywczych i dramatycznych rozkazów.
@Myrten: Bo to trochę anomalia, taki ciągły spadek wartości waluty chyba nie jest normą. W Chinach jest podobnie, ale oni mają w tym cel który rozumiem, tutaj celu nie rozumiem i stąd moje zainteresowanie np konsekwencjami.
@Myrten: Potrafię zrozumieć tę radość, bo w końcu traci ich wróg, a zyskuje sojusznik (czy papierowy to nie ważne, bo to wyjdzie w praniu), ale ja byłem tylko ciekawy konsekwencji, bo to kto zarabia tajemnicą nie jest. Poglądy są różne, fakty są jedne. Chciałem suche fakty bez oceniania, bo mam dość gówno-burz z takich powodów.