Wpis z mikrobloga

Tak mnie jakoś dziś natchneło na parę rad dla młodego mężczyzny w związku z wydarzeniami w moim popapranym życiu.

Nie przejmuj się tym, co ludzie myślą, nie robią tego zbyt często.

1. Jedz zdrowo, uprawiaj sport, dbaj o formę, umrzyj mimo wszystko.

2.Zawsze jest jeden kretyn więcej niż zakładałeś.

3.Doświadczenie to wspaniała rzecz. Pozwoli ci dostrzec błąd, kiedy go ponownie popełnisz.

4.Ktoś, kto myśli logicznie stanowi ładny kontrast dla reszty świata.

5. Oszczędzaj na starość państwo cie nie utrzyma.

6. Nie wyżywaj się na młodszych facetach, to niemoralne kiedyś sam byłeś młodszy. Nie atakuj za poglądy starszych, raz że z szacunku, dwa że mimo różnicy zdań możesz czegoś się od nich nauczyć. Pamiętaj żeby kwestionować autorytety.

7.Przestań nienawidzić kobiety, to strata czasu.

8.Nie bądź prawicowcem. Oni są zapatrzonymi w siebie oszustami bez żadnego poczucia honoru czy poczucia patriotyzmu wobec swoich obywateli. Oni zawsze robią niepotrzebny szum medialny, są narzekającymi łajzami, prostolinijnymi idiotami o chorym poczuciu praworządności którzy ciągle grają pokrzywdzonych.

9. Nie bądź lewicowcem. Ich przebrzydła chęć dysponowania nie swoimi środkami w sposób całkowicie sprzeczny z zamierzaniem posiadającego, jest podła. Pojawiają się wszędzie tam gdzie potrzeba pomocy, nie dla potrzebujących tylko dla siebie. Nędzni wyzyskiwacze bez krztyny honoru i sprawiedliwości. Ich opasłe ryje na co dzień śmieją się z biednych i małych a w media grają obrońców popijając szampana.

10. Nie bądź krytykantem, jednak podawaj krytyce "porady" począwszy od rodziny kończąc na politykach. Nie bój się zadawać pytań. Zdecydowana większość porad jest tak skonstruowana aby zyskiwał "radzący".

11. Większość porad jest gówno warta.

12. Społeczeństwo stwarza poczucie że jako obywatel jesteś komuś coś winien. Oprócz osób które cie wychowały, reszcie jesteś #!$%@? winien.

13. Przeklinanie obniża ciśnienie.

14. Dla społeczeństwa młody facet nie może być traktowany ze współczuciem. Od najmłodszych lat jest tłumiony przez wychowujących, szkolę, kobiety ( które nie muszą tego przechodzić i przez to są o wiele bardziej lekkomyślne i agresywne w sytuacjach krytycznych vide bójki). Jeżeli dorośniesz nie pozwól żeby traktować tak młodszych facetów, dawaj im przykład i wspieraj ich.

15. Jako facet masz permanentną presję od najmłodszych lat. Nie możesz mieć słabszego momentu. Społeczeństwo dodatkowo chce nas podzielić i skłócić. Przypiąć łatkę, uogólnić. W Polsce praktycznie nie występują organizacje broniące praw mężczyzn, gdy wpadniesz w kłopoty zostajesz sam.

16.Młodzi mężczyźni zapewniają geniusz i siłę dzięki której nasze społeczeństwo kwitnie.

17. Co do zasady matka to jest jedyna kobieta która będzie cie zawsze kochała.

18. Rodzeństwo dba o swój interes, gdyby się pojawiły poważniejsze problemy a nie jesteście rodziną multimilionerów zostaniesz pozostawiony sam sobie. Zostanie ci to przekazane w różny sposób w zależności od zażyłości stosunków ale rezultat jest ten sam.

19. Nie bój się zaznaczyć swojego zdania, inne osoby mogą pluć, szydzić, możesz nie wierzyć w siebie. Jednak musisz to zrobić nie idź za tłumem. Walcz.

20. Zdobądź się na empatię, popraw zdolności interpersonalne i pewność siebie. Naucz się języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Nie koncentruj się tylko na twoich zawodowych lub technicznych zdolnościach, w przeciwnym wypadku ktoś inny może dupczyć twoją kobietę.

21. Masz kobietę ? Dbaj o nią. Nie pozwól żeby została sama ze swoimi problemami, w niedoli życiowej. Nie pozwól żeby musiała się obchodzić bez ciebie.

22. Jeżeli kobieta cie wykorzystuje (pieniężnie, emocjonalnie), oszukuje, okrada, jest nie szczera. Kopnij ją w dupę. Są lepsze.

23. Nie zdradzaj swojej kobiety. To jest skrajne upokorzenie.

24. Jednak gdy to już robisz, rób to tak żeby nikt nie wiedział. Kasuj smsy, miej w samochodzie swoje perfumy etc. Ukrywaj to przed nią.

25. Jeżeli zdradzasz swoją kobietę z jej koleżanką/przyjaciółką/siostrą/sąsiadką/matką/córką/teściową/ etc. Wiedz że jesteś skrajnym kretynem i wpieprzysz się na 100 %. Nie sraj tam gdzie jesz.

26. Tajemnica dobrego związku? Czuć się sobą w jej towarzystwie, poczuć szczęście które wnosi do twojego życia.

27. Nie bój się rozstań.

28.Posiadaj i podtrzymuj przyjaźnie z kobietami.

29. Bycie przyjacielem kobiety i powiernikiem nie sprawi że przekształci się to w coś bardziej intymnego. Jeżeli nie "miałeś jej" w rozsądnie krótkim okresie czasu, szanse na to nikną. I prawdopodobnie skończy na tym że zwierzy się Tobie z seksualnych igraszek które miewa z kimś innym.

30. Gdy staniesz się w pełni mężczyzną musisz wiedzieć że ludzie będą wchodzić ci w paradę. Nie chodzi mi tylko o pasywno-agresywne zachowania jak gapienie się lub pociągnięcie z bara, ale też opryskliwość ludzi. Nie frustruj się, ludzie czasem zwyczajnie są #!$%@?. Zejdź im zwyczajnie z drogi i zajmij się swoimi sprawami.

31. Jak wymaga tego sytuacja wdaj się w bójkę.

32. Nie maltretuj cyklistów, gejów, mniejszości narodowych, lewicowców, prawicowców etc. Ani fizycznie ani psychicznie tylko z powodu kim są, albo jak się prezentują. Nie leży to w twoim interesie żeby zastraszać innych ludzi.

33.Bądź sobą nie daj się snobom i żyj własnym życiem, zapracuj na autentyczność.

34. Więcej mężczyzn skutecznie popełnia samobójstwa.

35.Mężczyźni padają ofiarą przemocy fizycznej dwa razy częściej niż kobiety, wliczając morderstwa.

36.Jeżeli rozważysz napaści seksualne w więzieniach faceci są dwa razy częściej gwałceni niż kobiety (społeczeństwo myśli że więzienny gwałt jest zabawny).

37.Ulice są wypełnione bezdomnymi mężczyznami z niewieloma przypadkami bezdomnych kobiet.

38.Mit że kobiety są wykorzystane przez system edukacyjny można obalić, ponieważ szkoły to kobiece bastiony, głównie zarządzane przez kobiety.

39. Patrz pkt 11. jednak ucz się na czyichś błędach, tak jest taniej.

#mezczyna #gorzkiezale #rozowepaski #rozkminy #boldupy

Częściowo swoje, częściowo net.
  • 59
@hypation: oglądasz nie te stacje TV. patriotyzm polega między innymi na takim rządzeniu, żeby ludzie stawiali swój kraj wyżej niż inne, a chwilowo, kto tylko może, to stąd spieprza.

ale oczywiście powiesz mi, że to dlatego, że narodowcy rzucali jeden dzień brukiem.
oglądasz nie te stacje TV.


@frytex2: muszę cie rozczarować, nie oglądam tv. Byłem na miejscu.

patriotyzm polega między innymi na takim rządzeniu, żeby ludzie stawiali swój kraj wyżej niż inne, a chwilowo, a tymczasem kto tylko może, to stąd spieprza.


rozumiem że za rządów patriotów z PIS zachód do nasz przyjeżdżał pracować?

ale oczywiście powiesz mi, że to dlatego, że narodowcy rzucali jeden dzień brukiem.


@frytex2: mam nadzieje że też
7.Przestań nienawidzić kobiety, to strata czasu.


@hypation: Przecież można nienawidzić kobiet i robić w tym samym czasie coś innego, pracować, jeść, spać, oglądać film... Wcale się nie traci na tym czasu
Przecież można nienawidzić kobiet i robić w tym samym czasie coś innego, pracować, jeść, spać, oglądać film... Wcale się nie traci na tym czasu


@qwertyu: tak tylko bezpodstawnie się denerwujesz
wziąłeś to z eioby? bo kiedyś widziałem podobny tekst ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@seeksoul: eioba, dostosowałem/ przerobiłem/ dodałem do swoich przekonań. Na samym dole stwierdzam że częściowo z net.