Wpis z mikrobloga

  • 2683
Kupowałem dzisiaj w Biedronce 20 reklamówek. Położyłem reklamówki na taśmie, aby dojechały do kasjerki. Pani kasjerka rzuciła spojrzeniem na reklamówki, potem na mnie, potem znów na reklamówki:

- ile?

- 20 - odpowiedziałem bez chwili namysłu, z wyjątkową pewnością siebie, aby dać do zrozumienia, że można mi zaufać. Poza tym byłem dobrze ubrany, na szyi elegancki szal, sportowa kurtka i sweterek w modne paski.

- no to liczymy. Jeden, dwa...

To brzmiało jak SPRAWDZAM CIĘ #!$%@?. No dobrze, przecież na pewno się nie pomyliłem. Liczyłem te reklamówki.

- ...siedem, osiem...

Na moje czoło wstąpiła właśnie gęsta rosa potu. Kasjerka spogląda na mnie zadziornie szczerząc zęby w zwycięstwie.

- ...trzyna, czterna...

To napięcie mnie zabija. Zagryzam wargi od wewnątrz. A CO JEŚLI SIĘ SKLEIŁY???? Nie patrzę już na kasjerkę, czuję jej wzrok, masakruje mnie.

- ...dwa, dwa jeden.

Jeknąłem. Ludzie w kolejce zaczęli szeptać zasłaniając usta dłońmi, pokazując mnie palcami, ktoś chichotał, ktoś inny wzywał ochronę.

- to ja nie chcę tej ostatniej

Rzuciłem na kasę odliczone złoty sześćdziesiąt, naciągnąłem reklamówki na czerwoną ze wstydu twarz i wybiegłem z Biedronki. Nigdy więcej tam nie pójdę.

#coolstory #truestory #heheszki
  • 64
  • Odpowiedz
Miałem podobną sytuację ale w innej sieci sklepów. Przeprowadzałem się i potrzebowałem czegoś do owinięcia kieliszków, szklanek i innego delikatnego, kuchennego badziewia. Kładę trzy Fakty na taśmę. Gazety dojeżdżają do zdziwionej kasjerki.

- Trzy?

- Lubię być na bieżąco.
  • Odpowiedz
@Kiciket: Ja mam pół szuflady tych reklamówek, jak ktoś chce tego używać jako worka to chyba da radę na bieżąco je odkładać

Jakie worki kosztują 1,50 za sztukę?

Ja ostatnio kupiłem w Lidlu 50 worków za 3zł i trzymają się całkiem nieźle, jeszcze mi się nie zdarzyło aby się rozerwał czy coś.
  • Odpowiedz
@ecco: To nic. Kiedyś babka przede mną kupowała w lidlu 200 reklamówek. Wyjmowała całe, nienaruszone zgrzewki, ale kasjerka nie uwierzyła jej na słowo, choć błąd w ilości byłby w tym przypadku stratą dla kupującej. Liczyła uparcie ^^
  • Odpowiedz
Jesteś spalony, nawet wyznanie prawdy tego nie ratuje. Generalnie ludzie przez mniejsze winy usuwali konta, więc wiesz co robić :D ;)
  • Odpowiedz