Wpis z mikrobloga

ok skończyłem pierwszą mapę i nazewnictwo na niej de_mirage, może będzie kiedyś update jak najdzie taka potrzeba.

Generalnie sugerowałem się aby nazwy były polskie o ile to możliwe.

następna mapę chyba będę robił nuke albo dust 2, ale tam już dużo mniej miejscówek znam szczegółowych :( liczę na waszą pomoc później :)

PS: możecie przyklejać na różne fora ale w oryginalnej formie :) niech PL się uczą jednakowych nazw miejscówek ;)

#csgo #ddmirko #counterstrike #fabrykamalpcsgo
matiusmm - ok skończyłem pierwszą mapę i nazewnictwo na niej de_mirage, może będzie k...

źródło: comment_XQGnhyvTM3W8WqMu7MOa6Vx1PHpJFYvO.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matiusmm: No tylko takiego przyzwyczajenia jak to nie zmienisz tak łatwo :D Już lepiej zrobić podobnie jak zrobiłeś przy rampie, tylko tutaj np. "gala mid" i "gala B" przykładowo. Takiego nawyku jak przemienność "gali" i "shorta" to nie sposób zmienić :P
  • Odpowiedz
Kuchnia > wywalić, bo wszyscy mowią na sklep kuchnia.


@ca1ek: xD Ja nie mówię. Czemu przez kilku debili, którzy nie potrafią odróżnić sklepu od kuchni, każdy ma mówić, że czarne jest białe?
  • Odpowiedz
@ca1ek: Ale grałeś kiedyś na tej mapie? Widziałeś jak wyglądają oba pomieszczenia? Widziałeś, że niezaprzeczalnie jeden jest sklepem, a drugi jest kuchnią i jest to dokładnie tak jak zaznaczone na obrazku?

Więc może zapomnijmy o tym, że 15 lat temu gdzieś w jakimś modzie do half lajfa było tak i tak i pogódźmy się z tym, że mamy 2014 rok, omawiamy tutaj mapę do CS:GO i mówimy o niej w
  • Odpowiedz