Wpis z mikrobloga

ok skończyłem pierwszą mapę i nazewnictwo na niej de_mirage, może będzie kiedyś update jak najdzie taka potrzeba.

Generalnie sugerowałem się aby nazwy były polskie o ile to możliwe.

następna mapę chyba będę robił nuke albo dust 2, ale tam już dużo mniej miejscówek znam szczegółowych :( liczę na waszą pomoc później :)

PS: możecie przyklejać na różne fora ale w oryginalnej formie :) niech PL się uczą jednakowych nazw miejscówek ;)

#csgo #ddmirko #counterstrike #fabrykamalpcsgo
Pobierz matiusmm - ok skończyłem pierwszą mapę i nazewnictwo na niej de_mirage, może będzie k...
źródło: comment_XQGnhyvTM3W8WqMu7MOa6Vx1PHpJFYvO.jpg
  • 73
@dzumper: to nie są miejscówki od virtusów bo w polskim cs mało kto ich używa ;)

nazwy są z tego co najwięcej da się usłyszeć w polskim cs oraz z tego co mirki mi wcześniej podsuwały jak nie wiedziałem jakiejś miejscówki

photoshopie robione

@sebbbbb: już to tłumaczyłem że nazwy są jak najmocniej polskie a nie angielskie.

a sklep to sklep a kuchnia to kuchnia - musicie się nauczyć bo mylicie
a sklep to sklep a kuchnia to kuchnia - musicie się nauczyć bo mylicie


@matiusmm: Świetna robota. Mnie też wkierwia jak mówią "kuchnia" na "sklep" moje nomercy//>. Poproszę o polskie dust II jako następne. Skąd wziąłeś mapę bez napisów w dużej rozdziałce?
@Korem: Bo co? Bo bez przerwy grasz solo-que i nie masz polskich kumpli, z którymi mógłbyś do lobby wbić i pograć? Ja gram głównie z Polakami i bardzo dobrze mi się gra. Inna sprawa, że przydałaby się również mapka z angielskimi nazwami, ale cieszę się, że @matiusmm zrobił najpierw polską wersję.