Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Forester. Blokada ostrza, piłka i reszta potrzebnych rzeczy. Brakuje mu tylko klipsa do zapinania przy spodniach i wycięcia na palec przy ostrzu , aby móc otwierać go jedną ręką.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: zależy do czego. Jeśli zgodnie z tagiem #survival to chyba żaden. Ewentualnie któryś z blokowanym ostrzem. Jaki dokładnie model to już musisz sam zdecydować patrząc jakie funkcje są ci przydatne i jak duży nóż jesteś gotów nosić. Ja osobiście mam Tinkera Deluxe, ale to model zdecydowanie miejsko-majsterkowiczowy. Do zwykłego noszenia na codzień fajny jest Cadet.
  • Odpowiedz
@johann89: @daniel_w: @Niedzwiedz87: no właśnie źle chyba to otagowałem, chodzi mi o scyzoryk na codzień, nie bawię się w survival więc przepraszam za ten tag, takie rzeczy jak piłka do drewna raczej mi się nie przydadzą dlatego zastanawiam się nad modelem climber i spartan, i jeszcze mam pytanie co oznacza dopisek EcoLine, czym się różni od wersji bez tego oznaczenia?
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: One wszystkie jakość i wytrzymałość maja podobną, tak wiec o ile nie rzucasz nimi po kamieniach, nie marzesz superglue albo nie używasz rękoma popryskanymi DEET-em to sie nic złego dziać nie będzie . Bierz po prostu w takich okladzinach które ci sie najbardziej podobają, a jak sie zużyją to same okładziny tez mozna dokupić na Np scyzoryki.net

PS. Dokup sobie maly śrubokręt wkrecany w korkociąg - kosztuje grosze ale przydatny
  • Odpowiedz