Wpis z mikrobloga

HA kurde mirki nie uwierzycie co mi się przytrafiło!! XDXD

Zajeżdżam z pracy, szukam miejscówki pod blokiem. Jest. Parkuje, ładnie, nikomu nie zastawiam, wychodze, zamykam samochód. Naprzeciw mnie parkuje taksówka i wysiada z niej babcia. Bardzo jej ciężko. Widzę, że ma jakieś torby. Wyszła, ledwo idzie. Taksówka już odjechała. Babcia łazi to w jedną to w drugą i wyraźnie nie wie gdzie ma iść.

No dobra, to czas wyrobić normę dobrego człowieka na ten miesiąc XD

Podchodzę i mówię: Dobry wieczór, może pani pomóc? Jakiego adresu Pani szuka?

A ona:


( ͡° ʖ̯ ͡°)

I koniec k---a fajnej historyjki.

#notcoolstory #cieplahistoria
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dreszczyk: czemu ci starzy ludzie nie mogą w spokoju umrzeć tylko jeżdżą taksami i z tobołami się bujają po mieście xD zresztą starucha wysiadająca z ziemniorami z taksy, czy to jakiś nowy level staruchy która autobusem jedzie przez całe miasto bo schab rzucili 12 grosza taniej?
  • Odpowiedz
Czy to jakiś nowy level staruchy która autobusem jedzie przez całe miasto bo schab rzucili 12 grosza taniej?


@Aberworthy: To są zaprogramowane wyszukiwarki Offline. Takie ceneo tylko, że inne.
  • Odpowiedz
@_Tequila_: @Dreszczyk: Ponad tydzień temu taka mała babcia sie w------a na schodach do tramwaju. Miała laske i tyle toreb, że pewnie ważył tyle co ona XD. No to przełamuje znieczulice i podchodze i zaczynam pomagać. Laske oparłem o jakiegoś ziomeczka co siedział i próbuje siatki od niej wziąć, żeby odłożyć na miejsce i mogła sobie spokojnie wejść. Ale k---a nie! Trzyma jak ja p------e i pełznie po tych
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Byłam świadkiem podobnej sytuacji w autobusie miejskim. Wsiada starszy pan (tak około osiemdziesiątki). Młody chłopak siedział nieopodal, więc od razu wstał i wskazał na puste siedzenie mówiąc: - Proszę, niech pan usiądzie.

A starszy z krzykiem na cały autobus:

- Ty mi nie będziesz mówił gdzie ja mam siadać gówniarzu!
  • Odpowiedz
@GryziaS: Lubię też staruchy, które siadają w autobusie/tramwaju i kładą swoje torby na siedzenie obok, patrząc się na innych wrogo. Wszystkie miejsca zajęte, inni starsi ludzie stoją, a taka pani se torby trzyma na siedzeniu.

Ciekawi mnie też co takie noszą w tych ogromnych torbach.
  • Odpowiedz