No nic w ten weekend przynajmniej mnie Czewa i Poznań nie zawiedli ()
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z przekroju sezonu - zasłużenie Motor, ale za serce w playoff dla Stali jakieś złoto z minusem ;) #zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sędziowanie w sezonie 2022 było mocno różne, ale jako bezstronny kibic finału muszę przyznać, że sędzia z niełatwego meczu wyszedł z tarczą
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co ja mam powiedzieć, jestem w-------y. Jak w 15 jakimś cudem będzie 5:0 to oszaleję ze szczęścia
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież w XV biegu przy 5:0 dla Gorzowa będzie w meczu 50:39 dla Lublina.
To daje 90:89 w dwumeczu, Gorzów ze złotem.

#zuzel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo dla Motoru, szkoda mimo wszystko Stali, ale dwoma zawodnikami nie masz prawa wygrać mistrzostwa (chociaż byli na prawdę blisko).
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach