Jak to jest ze przy remisie w dwumeczu byloby wygranko Motoru? #zuzel
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Kalafiores: Tabela w sezonie zasadniczym
@Kalafiores: bo wygrał fazę zasadnicza sezonu, tzn był w tabeli wyżej niż Gorzów
- 4
dla wszystkich dzbanów wyzywających od sasinów, nie pozdrawiam nawet
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_1664134442Q4mqRML07aLgjMDkgH4OCj.jpg
PobierzGdyby w 15 biegu było 5:1 dla Stali to nie byłby remis? Czemu Lublin już świętuje?
#zuzel
#zuzel
Z przekroju sezonu - zasłużenie Motor, ale za serce w playoff dla Stali jakieś złoto z minusem ;) #zuzel
- 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 8
Sędziowanie w sezonie 2022 było mocno różne, ale jako bezstronny kibic finału muszę przyznać, że sędzia z niełatwego meczu wyszedł z tarczą
#zuzel
#zuzel
Co ja mam powiedzieć, jestem w-------y. Jak w 15 jakimś cudem będzie 5:0 to oszaleję ze szczęścia
#zuzel
#zuzel
- 3
Pan Meyze chyba zmienia zawód po sezonie na drukarza
#zuzel
#zuzel
- 7
Przecież w XV biegu przy 5:0 dla Gorzowa będzie w meczu 50:39 dla Lublina.
To daje 90:89 w dwumeczu, Gorzów ze złotem.
#zuzel
To daje 90:89 w dwumeczu, Gorzów ze złotem.
#zuzel
- 4
- 17
Brawo dla Motoru, szkoda mimo wszystko Stali, ale dwoma zawodnikami nie masz prawa wygrać mistrzostwa (chociaż byli na prawdę blisko).
#zuzel
#zuzel
@Szczurzewski akurat brakowalo jednego biegu z defektem vacula, reszta druzyny to dzis nieporozumienie powinny oddac przyjezdym za bilety,
Byłaby beka jakby teraz żużlowcy Motoru mieli zakręcone kraniki XD
#zuzel
#zuzel
Fraser Bowes odbierający Złoty Medal Mistrza Polski
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_1664134127qAwkdPIQCzm7kM5OdOx1bd.jpg
Pobierz- 1
w ubiegłym roku Karion też dostał medal, a odjechał w sumie z 30 metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Komisarz_Ryba: grunt to sie dobrze ustawic, aby zarobic ale sie nie orobic xD
Drużyna, którą sponsoruje zdobyła właśnie złoto DMP!
#zuzel
#zuzel
- 5
I tutaj potwierdza się zasada "Maszyna gwizda, tylko kierowca p---a"
#zuzel
#zuzel
a w ostatnim 5 0 dla Stali xD
#zuzel
#zuzel
@grzesiu_id: ale by stadion zamilkł xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@onuceSzatana: W przypadku remisu wygrywa Motor. 1 punkt i mają mistrza. Tylko 0:5 daje złoto Stali.

























#zuzel