Jeżeli to prawda kto kiedys tutaj cos pisal ze Przedpelski ma kontrakt na kolejny sezon to wspolczuje piernikom, z takim leszczem to nie ma jak o cokolwiek walczyc... widac ze gosc ma w zuzel totalnie w------e, zaczynali sezon rowno z dudkiem jak leszcze, ten drugi zdazyl wymienic tunerow, rozszerzyc team, cudowal/testowal i w koncu zacznya jakos wygladac, a Pawel ? 0 progresu, a nawet regres, strzelam, że typ kasuje pewnie hajs na
@w00nski: a słyszałeś, że żużlowiec dostaje niemałe pieniądze przed sezonem od klubu czy nie bardzo? a slyszales ze umowy w pge nie sa jawne wiec mozesz sobie tylko gdybac kto i jaki kontrakt ma? takze nie udawaj alfi i omegi bo na onecie wyczytales ze zuzlowcy zarabiaja z punktow
@thenojs: czyli uważasz, że Przedpełski - mocno przeciętny zawodnik co sam słusznie zauważyłeś - dostał kontrakt z góry, w którym ma opłacone takie pieniądze, że nie musi się siłowac z jakimiś mikelsenami i innymi madsenami? xD średnia oraz wyniki, którą wyciągnie w tym sezonie również nie będzie rzutowała na umowy (klubowe, sponsorskie) w kolejnym sezonie lub jeszcze kolejnym? xD
#zuzel Fatalny ten tor szkoda ze to Krosno takie slabe bo Trollun powinien spasc xD nawet emil teraz mial problemy w biegu i Michelsen ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
#zuzel geniusze taktyki z Zielonej Góry. Tungate 0,0,-,- i koniec startów w piątym biegu, więc dajmy go do nominowanych, pewnie coś urwie. Tungate w biegu 14tym liczba punktów: 0 XD
@w00nski: do wyboru był albo senior Tungate albo junior Borowiak, bo Curzytek już pojechał z rezerwy. Cóż, nie pykło z Rohanem, ale żeby Protasa, który zęby na żużlu zjadł wyśmiewać za taktykę to trzeba mieć łeb
@bigmouth: Gollob też zęby na żużlu zjadł, a przez kilka lat nie potrafił się wypowiedzieć w telewizji. Borowiak bieg wcześniej powiózł rywali na 5-1, a i FZG mając pewny awans i właściwie pierwsze miejsce w tabeli na koniec fazy zasadniczej mógł rozjeżdżać swoich zawodników, zwłaszcza że Borowiak minutę wcześniej w TV powiedział, że mu jazdy brakuje. Curzytka o ile dobrze widzę też mógł puścić, bo tylko raz jechał w ramach
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: Myślę, że tak samo jak w przypadku Verstappena, dominacja Zmarzlika wynika jednak głównie z jego skilla i powtarzalności, które dla reszty wydają się nieosiągalne. Dla przykładu, Perez jeździ takim samym bolidem co Verstappen i nie umie w Q3, a Stroll takim samym bolidem co Alonso, który podczas wyścigów widuje zespołowego kolegę tylko na telebimach bo w lusterkach nie da rady (⌐͡■͜ʖ͡■)