@Rilsir: polecam, moja dzielnia. Jest jeszcze jeden zameczek obok, w lesie po drodze z leśnej do gryfowa. Nie byłem tam kilka lat i nie pamiętam jak się to zapiździe nazywa :)
  • Odpowiedz