Mirki i Mirabelki! Poszukiwacze przygód i miłośnicy zamków, ruin i klimatów Stalkera, gdzie w okolicy Wrocławia znajdę coś, co można odkryć na nowo? Pogoda w ten weekend zapowiada się bajeczna, więc chcemy razem z #rozowypasek i #pies odetchnąć od zgiełku naszej metropolii. Miejsce oddalone do godziny drogi naszym kochanym #pkp
#wroclaw #stalker #zamki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DwayneHicks: @Bukaa_: Podbijam Rudawy (najlepiej stacja Janowice Wielkie) i dobrze zachowane ruiny zamku Bolczów. Można wspiąć się na "szczyt" ruin, są niebezpoeczne schody, ale widok przepiekny :)

EDIT: jechaliśmy z mirkami z Wrocławia we wrześniu, ale nie mam niestety przy sobie zdjęć
  • Odpowiedz
@Sheena1: Czy ktoś może wie, czy ten zamek nie obraża przypadkiem Uczuć Religijnych? Chciałbym go nabyć, bo podoba się dla mnie, ale muszę być pewny, że Uczucia Religijne nie będą obrażane, bo bardzo szanuję Uczucia Religijne i nie chcę aby się obraziły.
  • Odpowiedz