@brudaspriest: Korzystam z niej cały czas i jestem bardzo zadowolony,nigdy mi się nie zapchała a filtruje dobrze,dodatkowo czyszczenie jej jest banalne bo sprężynkę można łatwo zsunąć ;)
  • Odpowiedz
@tellet: W sumie nie wiem ile trzyma, popijam co jakiś czas. Po prostu jest lepsza od kawy bo to co zaobserwowałem u siebie:

Gdy piłem kawę byłem pobudzony intensywnie, ale krótko - w przypadku yerby ta kofeina jest lepiej "rozłożona". Jeszcze nie zdarzyło mi się "przedawkować", a z kawą zdarzyło się kilka razy.

Mimo pica kawy czułem zmęczenie i miałem trudności ze skupieniem, w przypadku yerby 6 godzina nauki idzie
  • Odpowiedz
@mrcn_pszyra: kup najpierw sama rurke (bombille) np Mercedes. Yerby lekkie typu verde mate/cruz de malta albo mix 10x50g etc
Na początek zwykła szklanka/kubek. Szkoda kasy na naczynia
  • Odpowiedz
#yerbamate #konkurs / #yerba daje mi kopa do działania każdego dnia. Z yerbą pracuję, trenuję, czytam, oglądam filmy, rąbię drewno, kopię ziemię, jadę przez pół Polski. A Ty, co robisz po Yerba Mate?

https://www.youtube.com/watch?v=mtYfVFrlWN0

#yerbamatewykopclub Pokaż swoją aktywność z yerbą w tle i weź udział w dobrozielowym konkursie ➤ http://bit.ly/DzienNaPelnej
DobreZielePL - #yerbamate #konkurs / #yerba daje mi kopa do działania każdego dnia. Z...

źródło: comment_JXrEwpRKyDqNKReL67K1AkxbuJKWUYSi.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboDynamo: nie oszukujmy się - zalewamy ten susz ciepłą/gorącą wodą i nie powinniśmy spodziewać się nie wiadomo jakich doznań przy 4 czy 7 zalaniu. @Romesh Jeżeli chcesz siekiery to Selecta limon cedron ale jest tak przesycona, że pierwszy raz w życiu zalałem tylko raz, wywaliłem a susz stoi w szafce... Smakowała według mnie jak płyn do naczyń. Może dosypię ją kiedyś jak będę prażył w piekarniku albo zmieszam z
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#yerbamate szukam jakiegoś dobrego w-----------a (długa trasa autem a nie chce żłopać energetyków czy innych badziewi) rzecz jasna na postojach mam dostep do gorącej wody na dolewki etc.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach