Która #yerbamate smakuje według Was lepiej i bardziej pobudza?

https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4010-Verde-Mate-Green-Energia-Guarana-0-5kg.html
czy
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-4240-Verde-Mate-Green-Mas-IQ-0-5kg.html

Piłem tylko tą pierwszą i była spoko, ale teraz podczas zamawiania zauważyłem tą drugą, opinie też ma dobre i nie wiem którą wybrać. (,)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@doee: przeczytałem połowicznie chodzi o raka przełyku? Jeżeli tak to powoduje go picie gorących napoi nie tylko yerba, ale również kawa czy herbata.
Prędzej zachorujesz na raka przez wykop niż przez yerba late.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@doee: Yerbe się suszy na różne sposoby, możesz pić suszona w inny sposób nie widzę problemu. Jesz wędzone wędliny? Jeżeli tak to nie jedz bo tam są dokładnie te same substancje
  • Odpowiedz
Nareszcie przyszły moje nowe yerbunie po moim odwyku, oh ale dzisiaj bedzie siorbane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#yerbamate
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ma to jak zamówić yerba mate w tamten czwartek a dopiero najprawdopodobnij jutro przyjdzie a w ostatecznosci na wtorek, ah taka przerwa była ze hej, zeby bylo jeszcze smieszniej to przy zamowieniu moim yerba się skończyła i nie wysyłali dlatego bo nie mieli jej i po przeczytaniu gmaila musialem jedna zamienić na inna cenowo taką samą żeby wszystkie 3 przyszły (bo zamówiłem 3)
#yerbamate
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakiś sprawdzony termos z "dziubkiem" żebym mógł pić w spokoju yerbe w pracy i nie odpowiadac na tysiąc pytań czy to na pewno legalne?
#yerbamate
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może i offtop, ale w sumie nigdy nie kupowałem żadnej dobrej zielonej herbaty, a chciałem spróbować. Polecacie jakiś sklep mirki? Tak żeby towar był świeży i cena przyzwoita.
#yerbamate
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Or3z: a dobra, dopiero teraz widzę że ten co wrzuciłeś jest z dodatkiem ziół xD Muszę w takim razie spróbować bo lubię yerby z ziołami, a i ten Colon którego wrzuciłem bardzo mi smakował. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TakMyslalem sypiesz dzialke do kubka koniecznie Nescafe i wsadzasz slomke i zalewasz nie wrzatkiem, czekasz pijesz az wysiorbiesz wszystko i znowu zalewasz i czekasz i znowu pijesz az wysiorbiesz itd. Tak z 7 razy ok. :)
  • Odpowiedz
@Szanowny_Wykopek: A tak na poważnie... Gotuję wodę z termometrem i z tego co zauważyłem to w okolicach pożądanej temperatury woda staje się mętna i nabiera takiego mlecznego koloru. Generalnie z tego co mówią eksperci nie tylko od Mate to wody raczej nie powinno się przegrzewać, a następnie ochładzać, ponieważ tym sposobem pozbywamy się z niej tlenu, który ma jakiś tam wpływ na smak i sposób parzenia.
  • Odpowiedz