@kawazrana: Czułość akcelerometru ma znaczenie. Jak na starym tablecie mi wszystko szwankowało, to potrafiło dobić do oceny przejazdu 8.2 i przy dokładnie tym samym aucie, i tym samym stylu jazdy również do 3.7.

Obecnie, jak jadę terenówką i mam zimny silnik (co powoduje powolne ruszanie) robię maks 7.5. Jak jadę szybkim/niskim autem, to dobijam do minimalne 4.5. Prędkość nie wydaje mi się, żeby miała duże znaczenie. Wydaje mi się, że
  • Odpowiedz
Cześć pieczywo,
jeżeli napotkałeś problemy z zalogowaniem się do aplikacji Yanosik, skorzystaj z poniższej procedury odzyskania hasła w systemie.

#yanosik

Nie mam apki od prawie pół roku. To znaczy ze ktoś zna mój email do apki?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczywowewiadrze: Cześć, spokojnie to tylko my :) W związku z aktualizacją systemu zmuszeni byliśmy wylogować część użytkowników. Wielu z nich nie potrafiło zalogować się ponownie do aplikacji. Ze względu na liczne zapytania w tym temacie, przygotowaliśmy mail z krótką instrukcją logowania do aplikacji, do której można wrócić w przyszłości, w razie pojawienia się problemu
  • Odpowiedz
Czy płacąc za pomocą Orlen Mobile można zbierać punkty Vitay? Jeśli tak to czy można wykorzystywać dodatkowe kupony np z yanosika?

Jak się ma do takich płatności dziwny zakaz korzystania z telefonów przy dystrybutorze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#orlen #vitay #yanosik #motoryzacja #orlenmobile
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki coś się popiermandolilo w #yanosik na #ios mianowicie nie chce działać w tle z mapami Google tak jak do tej pory tylko się wyłącza. System ios 12.4.3, yanosik 4.2.2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@bazylo No ja juz w sumie z przyzwyczajenia w samochodzie podłączam zawsze, niezależnie od baterii. Ładowarkę i tak mam podłączoną, bo to również transmiter fm. No i bez Yanosika jakoś nie lubię jeździć :-D
  • Odpowiedz
@One_Stone: Wow! Gratulujemy takiego wyniku! Nagradzamy dobrych kierowców. Odezwij się do Nas na Facebook Yanosik w wiadomości prywatnej. Mamy niespodziankę :)
Szerokości i do zobaczenia na trasie :)
  • Odpowiedz
Nie wiecie dlaczego niemal codziennie jadąc Piłsudskiego, w okolicach filmówki zgłaszana jest kontrola prędkości? #yanosik
#lodz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kepak: ktos tam mieszka i sobie zglasza zeby wolno pod oknem jezdzili... yanosik podobno umie banować takich delikwentow ktorych zgloszenia są czesto anulowane (np policjanci odwolujacy kontrole). Tacy mają mniej gwiazdek co widac jak ostrzega. Anuluj takie zgloszenia to go zbanują, albo yanosikowi zglos
  • Odpowiedz
Mireczki #yanosik w #iphone 7 nie chce podążać za mną, mimo że wciskam dany przycisk (skoki w filmiku). Czy spotkał się ktoś z was z tym problemem?
Ps najnowsze aktualizacje appki i #ios
Wołam @Yanosikpl może nad tym pracujecie?
f4zzy - Mireczki #yanosik w #iphone 7 nie chce podążać za mną, mimo że wciskam dany p...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuxEtClamabunt: Przyspieszanie bardzo mocno wpływa na ocenę, motocyklem jeżdżę z "prędkościami samochodowymi" z tym, że korzystam z przyspieszenia motocykla i ocena samochodem to 7,5-8 a motocyklem 3-4 na tej samej trasie
@pogop: Co do AC weź pod uwagę jakie są warunki ubezpieczenia. OC bez różnicy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#android #oneplus Apka #yanosik ma problem z działaniem w tle na moim OnePlus 7. Po około 30 sekundach traci połączenie z GPS, ostrzeżenia etc. Działają tylko jak apka działa w trybie pełnoekranowym. To nie jest problem z GPS, bo w tym czasie Nawigacja Google działa bez szwanku, tak samo Yanosik dodałem do wyjątków optymalizacji baterii.

Jakieś pomysły?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy podczas korzystania z Yanosika w tle istnieje możliwość włączenia poza predkosciomierzem informację o dopuszczalnej prędkości? Podobnie jak w normalnie uruchomionej aplikacji? W tle mi niestety nie wyświetla.. brakuje mi tej info
#yanosik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach