Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@dzana: i w ustawieniach systemu i w ustawieniach yanosika?
- 1
@pieczywowewiadrze: Racja, w ustawieniach Yanosika w apce było wyłączone. Dzięki!
Ma ktos wiecej w #yanosik ? ostatnio "bawie" sie w ultrapoprawna jazde a i tak nie moge przebic tyvh 7,5
źródło: comment_52b1lJ6at9TUxQ2WRZXmaHuxlCTNJEoK.jpg
Pobierz- 2
@kawazrana: Czułość akcelerometru ma znaczenie. Jak na starym tablecie mi wszystko szwankowało, to potrafiło dobić do oceny przejazdu 8.2 i przy dokładnie tym samym aucie, i tym samym stylu jazdy również do 3.7.
Obecnie, jak jadę terenówką i mam zimny silnik (co powoduje powolne ruszanie) robię maks 7.5. Jak jadę szybkim/niskim autem, to dobijam do minimalne 4.5. Prędkość nie wydaje mi się, żeby miała duże znaczenie. Wydaje mi się, że
Obecnie, jak jadę terenówką i mam zimny silnik (co powoduje powolne ruszanie) robię maks 7.5. Jak jadę szybkim/niskim autem, to dobijam do minimalne 4.5. Prędkość nie wydaje mi się, żeby miała duże znaczenie. Wydaje mi się, że
Cześć pieczywo,
jeżeli napotkałeś problemy z zalogowaniem się do aplikacji Yanosik, skorzystaj z poniższej procedury odzyskania hasła w systemie.
#yanosik
Nie mam apki od prawie pół roku. To znaczy ze ktoś zna mój email do apki?
jeżeli napotkałeś problemy z zalogowaniem się do aplikacji Yanosik, skorzystaj z poniższej procedury odzyskania hasła w systemie.
#yanosik
Nie mam apki od prawie pół roku. To znaczy ze ktoś zna mój email do apki?
@pieczywowewiadrze: Cześć, spokojnie to tylko my :) W związku z aktualizacją systemu zmuszeni byliśmy wylogować część użytkowników. Wielu z nich nie potrafiło zalogować się ponownie do aplikacji. Ze względu na liczne zapytania w tym temacie, przygotowaliśmy mail z krótką instrukcją logowania do aplikacji, do której można wrócić w przyszłości, w razie pojawienia się problemu
- 0
@pieczywowewiadrze: ok, jak kupie auto albo moto to moze skorztstam, poki co robie za przeszkode
#yanosik nie chce mi działać w tle pobitej aktualizacji. Ktoś coz? #drogi #nawigacja #polskiedrogi #googlemaps
- 0
@Jomahajomaso: na andku w szajsungu note 9
@Jomahajomaso: Mi działa, może masz wyłączone odświeżanie w tle po aktualizacji.
- 0
Czy płacąc za pomocą Orlen Mobile można zbierać punkty Vitay? Jeśli tak to czy można wykorzystywać dodatkowe kupony np z yanosika?
Jak się ma do takich płatności dziwny zakaz korzystania z telefonów przy dystrybutorze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orlen #vitay #yanosik #motoryzacja #orlenmobile
Jak się ma do takich płatności dziwny zakaz korzystania z telefonów przy dystrybutorze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orlen #vitay #yanosik #motoryzacja #orlenmobile
- 0
@Manderigon: a jeśli chodzi o dodatkowe kupony?
Komentarz usunięty przez autora
Udało się! W końcu wyjeżdżone 111kkm z Yanosikiem... Teraz kolejne 130k i będzie kolejny stopień :-D
#chwalesie #yanosik #osiagnieciezyciowe
#chwalesie #yanosik #osiagnieciezyciowe
źródło: comment_p0ryjFTEKAlKKzle7YCTsXCXgDKw7vTG.jpg
PobierzCo oznaczają te kropelki?
#yanosik
#yanosik
źródło: comment_tUZ2BXCWn6MCqrhph0vizpvmbFXFxM0h.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W weekend pykło ćwierć miliona. I choć nawigacja lubi poprowadzić dziwna drogą i czasem trafiają się debile zaznaczający zagrożenia, których nie ma, to i tak do ostrzegania na polskich drogach najlepszy.
#yanosik
#yanosik
źródło: comment_dOmFV2rZqAjH9cXLBMGNZfBTDUnzm9tT.jpg
Pobierz- 0
@qbski: kiedyś na profilu yanosika ludzie chwili się swoimi przebiegami. Był ktoś, kto miał już blisko 900 kkm, to teraz myślę, że zrobił już milion.
@One_Stone: Wow! Gratulujemy takiego wyniku! Nagradzamy dobrych kierowców. Odezwij się do Nas na Facebook Yanosik w wiadomości prywatnej. Mamy niespodziankę :)
Szerokości i do zobaczenia na trasie :)
Szerokości i do zobaczenia na trasie :)
- 0
@kepak: ktos tam mieszka i sobie zglasza zeby wolno pod oknem jezdzili... yanosik podobno umie banować takich delikwentow ktorych zgloszenia są czesto anulowane (np policjanci odwolujacy kontrole). Tacy mają mniej gwiazdek co widac jak ostrzega. Anuluj takie zgloszenia to go zbanują, albo yanosikowi zglos
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
5
Kierowcy poruszają się zbyt wolno przy fotoradarach?
Jak kierowcy zachowują się przy fotoradarach? Czy jadą zgodnie z obowiązującą prędkością? A może „dla pewności” poruszają się znacznie wolniej?
z- 5
- #
- #
- 0
@f4zzy: mam tak, coś z-----i w ostatniej aktualizacji, bo pojawiły się też kropelki, mino że w akcji nie uczestniczę. Na te skoki pomaga ubicie aplikacji i wyznaczenie trasy od nowa
- 0
@DPary: najlepsze, że w historii ostatnich 30 dni wszystko prawie się zgadza
Korzystaliście z ubezpieczenia samochodu ze zniżkami za styl jazdy z #yanosik? Styl mam 7,8 i takie coś proponują. Jest to realna kwota, czy raczej po przeliczeniu wychodzi dużo drożej?
#ubezpieczenia #samochody #motoryzacja
#ubezpieczenia #samochody #motoryzacja
źródło: comment_sN9wIphweXEPsWdPC5ciW9Hsdi8BGuja.jpg
Pobierz@tomaszq: A jakby tak schować gdzieś w autobusie miejskim na początku dnia i zabrać na wieczór? xD
@LuxEtClamabunt: Przyspieszanie bardzo mocno wpływa na ocenę, motocyklem jeżdżę z "prędkościami samochodowymi" z tym, że korzystam z przyspieszenia motocykla i ocena samochodem to 7,5-8 a motocyklem 3-4 na tej samej trasie
@pogop: Co do AC weź pod uwagę jakie są warunki ubezpieczenia. OC bez różnicy.
@pogop: Co do AC weź pod uwagę jakie są warunki ubezpieczenia. OC bez różnicy.
- 0
@bartlomiej-jurek: włączyłem dziś pierwszy raz na chwile to miałem tak jak u ciebie.
@mrmydlo: Porażka. Napisałem do Yanosika czy tak jest czy to jakiś błąd. Będę informował niezwłocznie jak dostanę info
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#android #oneplus Apka #yanosik ma problem z działaniem w tle na moim OnePlus 7. Po około 30 sekundach traci połączenie z GPS, ostrzeżenia etc. Działają tylko jak apka działa w trybie pełnoekranowym. To nie jest problem z GPS, bo w tym czasie Nawigacja Google działa bez szwanku, tak samo Yanosik dodałem do wyjątków optymalizacji baterii.
Jakieś pomysły?
Jakieś pomysły?
Czy podczas korzystania z Yanosika w tle istnieje możliwość włączenia poza predkosciomierzem informację o dopuszczalnej prędkości? Podobnie jak w normalnie uruchomionej aplikacji? W tle mi niestety nie wyświetla.. brakuje mi tej info
#yanosik
#yanosik
konto usunięte via Android
- 0
@vypadnout dzownie po policje zielonka































#motoryzacja #samochody #nawigacja
źródło: comment_yEC1BqvbmRFVQlaBnAxnkX81K3u4v2NB.jpg
Pobierz