Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Promozet1: Powiem tak mi na mi9 z pudełka działa bez problemu u różowego na mi8 jest to co u ciebie podziała minute I niema dostępu do GPS. To nie wina Yanosika. Nie wiem czy dystrybucja niema znaczenia mój mi9 jest z polskiej dystrybucji a mi8 na allegro z bliżej nie określonej miała być brytyjska ale mam wątpliwości bo płatności google Pay Nie działa bo uważa że telefon jest zrotowany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icex: mam Mi9 z polszy ori i Google Pay nie działa zadajac blokady ekranu chociaż jest. Na starym Redmi 3 nie działało a potem jakoś ruszylo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Promozet1: Sprawdź jeszcze czy nie jest na oszczędzanie energii Yanosik ustawiony. Nam to nie pomogło ale zobaczysz że Yanosik się nie zawiesza bo jak zmaksymalizujesz znowu dostanie dostęp do lokalizacji GPS.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emitar: z Polski. Gwarancja producenta. Nie działa bo mowi se nie ma blokady ekranu. Tzn działa dzień dwa ale wtedy znowu trzeba potwierdzać transakcję zbliżeniowe. I tak w kółko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emitar: z Polski. Gwarancja producenta. Nie działa bo mowi se nie ma blokady ekranu. Tzn działa dzień dwa ale wtedy znowu trzeba potwierdzać transakcję zbliżeniowe. I tak w kółko.

@Promozet1: A to nie jest tak że zgodnie z nowymi przepisami mogą cię zapytać co jakiś czas o Pin?
  • Odpowiedz
@Promozet1: problemem jest to że nie wyłączyłeś oszczędzania baterii przez MIUI ( ͡° ͜ʖ ͡°) ustawienia - bateria i wydajność - oszczędzanie baterii przez aplikacje - Yanosik - bez ograniczeń
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papf_: wyłączyłem. Takze to nie to.
@emitar: jak jest odblokowany telefon to nie trzeba wpisywać PINu. Po prosty Google Pay traci co jakis czas konfigurację transakcji zbliżeniowa @sylwke3100: to też nie to bo nie pyta o pin tylko wywala konfigurację i na nowo muszę autoryzować z bankiem transakcje zbliżeniowe za pomoca smsa autoryzacyjnego
  • Odpowiedz
@Promozet1: restartowałeś telefon że tak jeszcze zapytam? i czy Yanosik ma dostęp do GPS pełny a nie tylko "podczas korzystania z aplikacji" - bo jeśli to 2 to w tym możesz mieć problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz