Kolejny kwartał za nami, więc czas na podsumowanie: ile można było zarobić inwestując co miesiąc stałą kwotę w kryptowaluty i akcje?

Jak widać w załączniku, największy zysk dało CRO (o którym więcej poniżej) oraz ETH. Łączny zysk wynosi 55,24%. Dla porównania - SP500 dało przez ten czas zysk "tylko" niecałe 10%.

Przez ostatni kwartał zaszło także trochę dodatkowych zmian:

1.
voximodo - Kolejny kwartał za nami, więc czas na podsumowanie: ile można było zarobić...

źródło: comment_1636635189dZt7Gd3zvmrwu45cSEF2y0.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voximodo: bez sensu dodawac podatek. Mozesz miec straty z zeszlych lat, i nie kazdy mieszka w PL. Lepiej dodaj kurs wejscia i np ja osobiscie wolalbym kwoty w USD, bo cale krypto na tym bazuje i jak ktos pisze w PLN to dla mnie czarna magia ( wiem jak przeliczac, ale nie chce mi sie). Poza tym nie pokazujesz start/zyskow na walucie :> ( no chyba ze masz jakas gielde
  • Odpowiedz
Zakładając, że wydarzyła by się podobna sytuacja jak podczas poprzednich bull runów i w okolicach szczytu XRP wyprzedziłoby ETH pod względem kapitalizacji osiągając powiedzmy $1T m cap - jak bardzo by was to zaskoczyło?
#ethereum #xrp #bitcoin #kryptowaluty

jak bardzo?

  • Wcale 23.1% (25)
  • Średnio 20.4% (22)
  • Bardzo 56.5% (61)

Oddanych głosów: 108

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chyba dobry moment żeby wbic się w #xrp na pełnej. Miałem urlop od krypto jakoś od maja, jakies newsy może mi powiecie?
#kryptowaluty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach