Posiadam jakieś 400 XRP na binance, które leżą tam bezczynnie już z ponad rok czasu.
Co pożytecznego mogę z nimi zrobić żeby na siebie zarabiały, jest tam aktualnie jakaś ciekawa oferta?
#binance #xrp #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-wasniewski: nie denerwuje się, po prostu zirytowałem się bo zapewne autor nie zdaje sobie sprawy jak tzw."ameryka" czyli USA jest ważne dla projektu. Dlatego początkowo myślałem, że to naprawdę gruby news, a to po prostu bardziej reklama jakiejś kanadyjskiej giełdy.
  • Odpowiedz
@candys: Giełdy lecą na pyszczek a BTC stoi w miejscu przy 20k. Przykładowo Nasdaq wczoraj -3,8%.
Jak to nie jest twarde dno na bitku to nie wiem co miałoby nim być.
Oczywiście możliwa jest zwała o 30% na kilka dni (jakaś bombka atomowa w okolicy), ale uważam, że to ostatnie okazje na bitka poniżej 20k
  • Odpowiedz
sąd przedłuża czas na jakieś wnioski obu stron do grudnia a mimo to cena z--------a w górę przy bessie gdy w przypadku XRP wygranie sprawy nie jest takie pewne jak się może wydawać... przy dobrej koniunkturze rynku, potencjalnym ISO20022, adopcji XRP przez banki do przewalutowań międzybankowymi i przede wszystkim wygranej z SEC lub chociaż ustaleniu zasad i ram w jakich można działać to cena w--------i w kosmos ( ͡° ͜ʖ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KNOUDI: Ale to nie jest tak, że pompa jest przed tym zajebistym obrotem spraw po którym zawsze ma być pompa, bo kmwtw. A jak wyjdzie info dla plebsu to wtedy jest wyprzedawanie im tego na ryj? ( )
  • Odpowiedz