Pierwszy w życiu samochód i od razu elektryk, Xpeng P5 ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Długo po głowie chodziła mi Tesla model 3, sprawdzałem też kilka innych chińskich marek ale w końcu wybór padł na najnowszy model od Xpeng.
Bang for the buck.
#chwalesie #samochodyelektryczne #motoryzacja #xpeng #chiny
Długo po głowie chodziła mi Tesla model 3, sprawdzałem też kilka innych chińskich marek ale w końcu wybór padł na najnowszy model od Xpeng.
Bang for the buck.
#chwalesie #samochodyelektryczne #motoryzacja #xpeng #chiny
























Ehhh #gielda
NIO traci 10 a zyskuje 7 albo 4
Dziś wszystko idzie w górę ale NIO na malutkim minusiku. Jak tylko wiatr zawieje inaczej to nio pierwsze zawinie żagle
xD