Petarda ta bateria w #xiaomi #mi8lite ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpiąłem wczoraj o 9 rano od ładowarki, nic nie podładowywałem, samo LTE cały wczorajszy dzień i na luzie 6 godzin na ekranie, dla porównania na moich poprzednich telafonach #lgg6 i #galaxys6 miałem po 2 godziny SoT. Dziękuję Pan Chińczyk! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#xiaomilepsze
#xiaomilepsze




























Telefon przełącza się tylko z lte na 2g (edge)
Mam zainstalowany global rom.
#xiaomilepsze #china #cebula #aliexpress
@oddawaj_kredki
źródło: comment_KoNpfeoh7L8GryvD0xsd65VpuPP82jY5.jpg
Pobierz