Petarda ta bateria w #xiaomi #mi8lite ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpiąłem wczoraj o 9 rano od ładowarki, nic nie podładowywałem, samo LTE cały wczorajszy dzień i na luzie 6 godzin na ekranie, dla porównania na moich poprzednich telafonach #lgg6 i #galaxys6 miałem po 2 godziny SoT. Dziękuję Pan Chińczyk! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#xiaomilepsze
logixdev - Petarda ta bateria w #xiaomi #mi8lite ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpiąłem wczoraj o 9 rano...

źródło: comment_enbsvtVr4cXImOI0EcnIvfahFRhE6xTa.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, zdecydowałem się na telefon i teraz szukam go w fajnej cenie stacjonarnie w Krakowie. W sieciowych sklepach typu Media Expert Xiaomi Mi A2 Lite 4/64 w wersji czarnej kosztuje koło 900 - 950 zł, podobnie w xkom. Spotkałem te telefony na stoiskach w środku galerii w cenach koło 850 zł. Teraz przeglądam internety i w jednym ze sklepów komputerowych w Krakowie (na Kazimierzu), mającym 117 opinii na google i ocenę 4,6
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PierwiastekZdwoch: ale jest nieporównywalnie lepszy do lite..

zresztą jak chcesz, ale moim zdaniem żaden smartfon dzisiaj, którego używasz non stop do dzwonienia, internetu, aparat, muzyka nie wytrzyma Ci dnia bez naładowania, no może przez pierwsze 6 miesięcy, potem jeśli dużo używasz to trzeba, ja jeden telefon ładuje 2x dziennie bo non stop używam, z drugiego tylko dzwonie i ładuje 2x na tydzień
  • Odpowiedz
@PierwiastekZdwoch: jak chcesz kupic, to sprawdz czy to nie jest firma krzak. Zeby sie nie okazalo, ze za miesiac dwa jakbys chcial oddac na gwarancje, to nawet nie bedziesz mial gdzie podjechac.

Dla mnie odnosnikiem do sensownych cen w Polsce jest proline.pl i tyle. Sklep z jakas tam marka, istnieje stacjonarnie we Wroclawiu od ponad 20 lat.

Dosc krytycznie patrze na wszelkiego typu male firemki, ktore trudnia sie glownie importem
  • Odpowiedz
@ekanwro: mix3 ma slidera, mix2s to standardowy telefon bez wynalazkow typu notch, czy slider. Jedyne co to kamere do samojebek ma na dolnym pasku.
Jest to model identyczny jak mi8 tylko o innej budowie.
  • Odpowiedz
Telefon się nie włącza, czerwona dioda miga.

Mireczki zostawiam dla potomnych szukających w Google ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedno z rozwiązań problemu (u mnie z Xiaomi redmi note 3 PRO). Po obudzeniu się rano. Miałem problem z telefonem taki, że nie mogłem go włączyć ani naładować żadną ładowarką. Migała tylko czerwona dioda co jakiś czas. Co się okazało rozładowałem całkowicie baterię. Bateria już wcześniej była hardkorowo rozjechana
Meru - Telefon się nie włącza, czerwona dioda miga. 

Mireczki zostawiam dla potomn...

źródło: comment_sKUH7WErKBOVF9SOl32NAzpDkVZ6EQAO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe nowości się u nas pojawiły, zapraszamy do sprawdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #xiaomilepsze #ninebot #segway #mijia #stratos #stratos+ #mibox #kameryip

Nadal możecie również wziąć również udział w licytacji hulajnogi #m365 i odkurzacza autonomicznego #roborock dla #wosp2019

Mi MIX 3 w edycji muzealnej uzbierał 9600 zł,
mi-home_pl - Ciekawe nowości się u nas pojawiły, zapraszamy do sprawdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_3twH75URbQnCSQYx0ymvv2EudInyolHG.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mi-home_pl: zmniejszycie cene miboxa s do 299 zł, a rozejdzie się w 2 dni cały zapas magazynowy. sklep proline.pl tak zrobił, wrzucili to na peppera i na drugi dzień wycofali produkt tymczasowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Redmi Note 5
Redmi Note 6 Pro
Mi A2
Mi 8 Lite

BIORE PO PLUSIE Z KONTA KAŻDEGO MIRKA I SŁUCHAM PAŃSTWA

NO CO

  • REDMI NOTE 5 40.6% (26)
  • REDMI NOTE 6 PRO 12.5% (8)
  • MI A2 21.9% (14)
  • MI 8 LITE 25.0% (16)

Oddanych głosów: 64

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kicjow: no mi jakos mocno nie przeszkadza, jeśli chodzi o wygląd to dla mnie na plus, tylko może nie każdy lubi jak mu się ikonki chowają bo jednak nie ma na nie miejsca i żeby zobaczyć trzeba rozwinąć pasek.

Po aktualizacji zmienił mi się wygląd, dodali też radio fm bo go nie było fabrycznie. Skaszanili pierwszą wersję bo były problemy z zasięgiem, jakość rozmów spadla, w trybie nie przeszkadzać nie
  • Odpowiedz
Cześć!
Kupiłem Oneplus 3T z oficjalnej strony w marcu 2017. Początkiem stycznia wysłałem telefon na gwarancję. Prawie codziennie zaczął się sam wyłączać, po czym nie mógł się włączyć (coś w stylu boot-loop). Na gwarancji wymienili płytę główną (screen) i odesłali telefon nie sprawdzając, czy to coś w ogóle pomogło. Po odebraniu telefonu minęły 2 dni i było dalej to samo. Wysłałem telefon na gwarancję i doczepili się teraz, że wyświetlacz jest lekko ubity
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duprees: Telefon nadal działa bardzo szybko i chciałbym go jeszcze na chwile zostawić. Tak czy inaczej sprawa rozchodzi się o to, czy mogą tak odrzucić naprawę jeśli wcześniej telefon był w tym samym stanie i naprawiali w ramach gwarancji.
  • Odpowiedz
== ➡️ Xiaomi AMAZFIT Verge za 683,75 zł ⬅️ ==

Ten nowy, świetny smartwatch od #xiaomi posiada 11 trybów sportowych i liczne funkcje smart. Dokładny monitor pulsu wyświetla wyniki na bieżąco, a krokomierz i miernik kalorii są bardzo dokładne. Dane są przechowywane w chmurze i w każdej chwili możecie sprawdzać wasze historyczne rezultaty. Pojemna bateria pozwoli na działanie do 5 dni, a ekran AMOLED jest wyrazisty i czytelny.

AMAZFIT Verge
GearBest_Polska - == ➡️ Xiaomi AMAZFIT Verge za 683,75 zł ⬅️ ==

Ten nowy, świetny ...

źródło: comment_9B3worsFXB8B0zT3Sx917gPh2lq1hFuT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mój mi band 3 nie odrzuca połączeń przychodzących... Pokazuje wszystkie powiadomienia, nie działa tylko to.
Po podłączeniu do innego telefonu odrzucanie działa.
Wie ktoś o co może chodzić?

Telefon - Xiaomi Mi A1

#xiaomi #xiaomilepsze #miband3 #miband #mia1
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach