Jaki używany telefon z androidem kupić do 400zł? Najważniejsze cechy to dobry aparat, ekran min. 5 cali, w miarę nowy czyli najlepiej 2017+, bateria żeby chociaż dzień wytrzymała i żeby nie zaczął zamulać za szybko. W gry nie gram. Marka każda, mogą też być pewne chińczyki do kupienia z np. aliexpress tylko żeby bez cła było xD #telefony #smartfony #android #cokupic #xiaomilepsze
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#kamerasportowa #gopro #xiaomilepsze
To prawda, ze do kamerki Xiaomi Mi 4K pasuja akcesoria do GoPro?
To prawda, ze do kamerki Xiaomi Mi 4K pasuja akcesoria do GoPro?
@Alien_N7: prócz obudowy, to tak. Wszędzie jest taki sam typ mocowania.
- 0
Mirki, czy któreś z was miało problem komunikacji opaski z aplikacją? Korzystam ze starego Huawei P8 Lite, mam włączone GPS, BT, GPS, transmisję danych i korzystam z apki MiFit. Po wielu nieudanych próbach telefon złapał kontakt z opaską, od razu rozpoczęła się aktualizacja firmware... i zawsze przy 99% wyskakuje "X - nie udało się zaktualizować". Myślę, że w tym momencie opaska zrywa połączenie. Czy ktoś poradził sobie z tym problemem? Dodam, że
Korzystam ze starego Huawei P8 Lite
@MrFen: Z tego co pamiętam to P8 Lite miały jakiś problem sprzętowy ze swoim BT w niektórych urządzeniach tego (i chyba nie tylko) modelu i nie jest to do rozwiązania.
- 0
@sylwke3100: P8 Lite to najgorsze co w dłoniach trzymałem pod każdym względem :D
myślę, że podepnę opaskę pod redmi note 5, zaktualizuje i wtedy tylko zrobię sparowanie z moim p8lite ...
myślę, że podepnę opaskę pod redmi note 5, zaktualizuje i wtedy tylko zrobię sparowanie z moim p8lite ...
Mam Xiaomi Redmi Note 5. Zauważyłem, że po całkowitym naładowaniu na ekranie blokady wyświetla się czas pozostały, właśnie, do czego? Np teraz pozostało 26 godzin i 50 minut. O co może z tym chodzić?
#kiciochpyta #xiaomi #miui #xiaomilepsze
#kiciochpyta #xiaomi #miui #xiaomilepsze
- 0
@upecowypehacz to się wyświetla gdy telefon jest podłączony do ładowarki
- 0
@upecowypehacz teraz gdy odłączyłem i podłączyłem to zostało około 16 godzin. Może chodzi o jakieś pełne naśladowanie baterii?
Zaktualizowałem tacie jak go nie byłem xiaomi do miui 10 ciekawe czy się skapnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #miui #xiaomi #xiaomilepsze
- 0
Cześć, planuję kupić nowy #telefony do 1000zł, ale nie mogę się zdecydować czy #xiaomi note 5 czy mi 8 lite. Oba są fajne i oba mają to czego nie chciałbym mieć.
W note 5 nie pasują mi zbyt duże wymiary i waga urządzenia, jest też zbyt gruby natomiast w mi 8 lite nie pasuje mi notch. Nie są to jakieś dyskwalifikujące wady ale z tych powodów głównie mam
W note 5 nie pasują mi zbyt duże wymiary i waga urządzenia, jest też zbyt gruby natomiast w mi 8 lite nie pasuje mi notch. Nie są to jakieś dyskwalifikujące wady ale z tych powodów głównie mam
@fing: Proline ma nieoficjalna dystrybucję, więc naprawiają we własnym zakresie, pozostałe biorą od abc data z ich serwisem.
- 1
@rybak_fischermann dzięki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
@marugrab: Pixel nie ma dualsim
@chrystusie: Wiem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@Smule: Nie tylko. Samsungowcy też mają jakiś problem.
Najciekawsze jest to, że większość użytkowników iOS nie interesuje co znowu z----ł Samsung, Huawei czy Xiaomi. Posidacz iPhone zazwyczaj jest po prostu zadowolonym użytkownikiem sprzętu Apple.
@chrystusie: Wiem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@Smule: Nie tylko. Samsungowcy też mają jakiś problem.
Najciekawsze jest to, że większość użytkowników iOS nie interesuje co znowu z----ł Samsung, Huawei czy Xiaomi. Posidacz iPhone zazwyczaj jest po prostu zadowolonym użytkownikiem sprzętu Apple.
- 2
@MisiekD: jeszcze akcelerację ogarnij bo przezroczystości nie działają
- 1
Jaki #telefony z #android w cenie do 800 zł (może być używany) z jak największym ekranem i nie #xiaomilepsze?
- 2
Siema Miraski i Mirolaski,
Mam pytanie odnośnie odkurzacza Roborock S50 (Xiaomi Mi Robot 2).
1) Czy to najlepsza opcja do 2000 zł?
2)
Mam pytanie odnośnie odkurzacza Roborock S50 (Xiaomi Mi Robot 2).
1) Czy to najlepsza opcja do 2000 zł?
2)
- 1
@bajtelo: 1 - tak, 2 tak, wystarczy włączać regularnie, 3 - Roborock ma strefy, miał pierwszy przed ver 1, chociaż ja i tak używam taśmy pod szafką z kablami ale tylko w tym jednym miejscu
@bajtelo: mozna w apce dac no-go zones, jak i samemu paluchem na mapie mieszkania, ktora wczesniej utworzy zaznaczyc kreskami gdzie ma nie jechac czyli nie chcesz zeby wjezdzal do pokoju dajesz mu na lini drzi kreche i gotowe
A już 19 są moje #urodziny chciałby ktoś zrobić mi prezent tak od kwoty zaczynającej się mniej więcej 600zł? Nie? Spoko nie obrażę się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xiaomilepsze #heheszki
#xiaomilepsze #heheszki
źródło: comment_ZI5dYLJtlewYrMqogLAZHGadDkGpjTHK.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
#xiaomi #xiaomilepsze
Mirki co robię źle? Wywaliłem wszystko z telefonu a dostępne tylko 12gb w telefonie z 32gb pamięci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki co robię źle? Wywaliłem wszystko z telefonu a dostępne tylko 12gb w telefonie z 32gb pamięci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_PnsSgQrHE6RZeLgqLNYjNVwgAWcUYezd.jpg
Pobierz- 1
@con-shonnery: Wolne z 24GB. Weź pod uwagę, że system też swoje waży.
Dziwna ta wartość pamięci wewnętrznej. Może aktualizowałeś i masz kopię starszego systemu, do którego możesz powrócić?
Dziwna ta wartość pamięci wewnętrznej. Może aktualizowałeś i masz kopię starszego systemu, do którego możesz powrócić?
@con-shonnery: Z poziomu Windowsa możesz nie widzieć wszystkiego.
- 2
Witam przymierzam się do zakupu telefonu Xiomi Pocophone F1, czy są tu jacyś posiadacze tego telefonu którzy mogą napisać swoją opinię na temat tego modelu, oraz czy jest szansa ze w najbliższym czasie cena tego telefonu spadnie?
#xiaomiom #xiaomilepsze #telefony #pocophone
#xiaomiom #xiaomilepsze #telefony #pocophone
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@RozowaZielonka: a model wersja miui i skąd to niełaska napisać/
- 0
Jak przywrócić TRYB LITE w #xiaomi 4A?
Czy da się w jakiś prosty sposób przywrócić bądź inaczej zainstalować tryb LITE w telefonie Redmi 4A?
Uzywa go moja mama i się przyzwyczaiła, a wczoraj pobrałem aktualizację i w MIUI 9.6 ten tryb chyba usunęli :(
A może jakaś inna aplikacja po prostu ze sklepu play ktora uprości cały interface do takiego trybu kafelkowego gdzie są tylko najpotrzebniejsze rzeczy??
Czy da się w jakiś prosty sposób przywrócić bądź inaczej zainstalować tryb LITE w telefonie Redmi 4A?
Uzywa go moja mama i się przyzwyczaiła, a wczoraj pobrałem aktualizację i w MIUI 9.6 ten tryb chyba usunęli :(
A może jakaś inna aplikacja po prostu ze sklepu play ktora uprości cały interface do takiego trybu kafelkowego gdzie są tylko najpotrzebniejsze rzeczy??
- 0
żeby nie zakrywało przycisków fizycznych, głośnika, sensorów, obiektywów, wszystkiego co mogłoby nieprawidłowo działać pod szkłem
@PustyCzlowiek: a potem płaczemy nad zbitą szybką
- 0
Mirki chce kupić #nubia Z17 mini.
Kupić czy nie kupić?
Wiem że #xiaomilepsze ale poniżej tysiąca ciężko znaleść NFC i usbC
Kupić czy nie kupić?
Wiem że #xiaomilepsze ale poniżej tysiąca ciężko znaleść NFC i usbC
@Sl_w_k_1: mam z17 lite. Nubia UI jest tragiczne, dlatego po kilku dniach wrzuciłem LineageOS. Na z17 mini jest dostepnych więcej custom romów. Ogólnie nie narzekam, aparat trochę poniżej średniej, ale fotografem nie jestem.
Mircy, jako, że mój obecny telefon wyzionął ducha, to przyszedł czas kupić coś nowego. W gre wchodzi tylko #xiaomi i nie bede oryginalny, bo najbardziej do gustu przypada mi Note 5. Teraz tutaj pojawia się kwestia ceny. Na xkom jest do wyrwania za 800 i 950 za mocniejszą wersje. Mój budżet to właśnie ta słabsza, ale postanowiłem odpalić ceneo i pokazuje mi, że idzie kupić za 800 4/64. Jako, że
@WARKUTONU: Różnica między Proline a sklepami typu xkomm, Euro RTV AGD, MediaExpert jest taka, że w tych drugich masz oficjalną gwarancję producenta/dystrybutora a w Proline masz gwarancję sklepu.
@WARKUTONU Zawsze możesz poczekać do świątecznej promocji, to wtedy będzie 4/64 za 800 (na black friday tak było przynajmniej)




























źródło: comment_dPWqrzrexIJJHPJNfb4RmeHekxPrvG5F.jpg
Pobierz