• 1
Jaki używany telefon z androidem kupić do 400zł? Najważniejsze cechy to dobry aparat, ekran min. 5 cali, w miarę nowy czyli najlepiej 2017+, bateria żeby chociaż dzień wytrzymała i żeby nie zaczął zamulać za szybko. W gry nie gram. Marka każda, mogą też być pewne chińczyki do kupienia z np. aliexpress tylko żeby bez cła było xD #telefony #smartfony #android #cokupic #xiaomilepsze
525tds - Jaki używany telefon z androidem kupić do 400zł? Najważniejsze cechy to dobr...

źródło: comment_3FUrR0cPuwRCG2q9JF0vnvZ9mDlhxhiP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy któreś z was miało problem komunikacji opaski z aplikacją? Korzystam ze starego Huawei P8 Lite, mam włączone GPS, BT, GPS, transmisję danych i korzystam z apki MiFit. Po wielu nieudanych próbach telefon złapał kontakt z opaską, od razu rozpoczęła się aktualizacja firmware... i zawsze przy 99% wyskakuje "X - nie udało się zaktualizować". Myślę, że w tym momencie opaska zrywa połączenie. Czy ktoś poradził sobie z tym problemem? Dodam, że
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystam ze starego Huawei P8 Lite


@MrFen: Z tego co pamiętam to P8 Lite miały jakiś problem sprzętowy ze swoim BT w niektórych urządzeniach tego (i chyba nie tylko) modelu i nie jest to do rozwiązania.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: P8 Lite to najgorsze co w dłoniach trzymałem pod każdym względem :D
myślę, że podepnę opaskę pod redmi note 5, zaktualizuje i wtedy tylko zrobię sparowanie z moim p8lite ...
  • Odpowiedz
  • 0
Mam Xiaomi Redmi Note 5. Zauważyłem, że po całkowitym naładowaniu na ekranie blokady wyświetla się czas pozostały, właśnie, do czego? Np teraz pozostało 26 godzin i 50 minut. O co może z tym chodzić?
#kiciochpyta #xiaomi #miui #xiaomilepsze
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, planuję kupić nowy #telefony do 1000zł, ale nie mogę się zdecydować czy #xiaomi note 5 czy mi 8 lite. Oba są fajne i oba mają to czego nie chciałbym mieć.
W note 5 nie pasują mi zbyt duże wymiary i waga urządzenia, jest też zbyt gruby natomiast w mi 8 lite nie pasuje mi notch. Nie są to jakieś dyskwalifikujące wady ale z tych powodów głównie mam
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marugrab: Pixel nie ma dualsim
@chrystusie: Wiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Smule: Nie tylko. Samsungowcy też mają jakiś problem.
Najciekawsze jest to, że większość użytkowników iOS nie interesuje co znowu z----ł Samsung, Huawei czy Xiaomi. Posidacz iPhone zazwyczaj jest po prostu zadowolonym użytkownikiem sprzętu Apple.
  • Odpowiedz
Siema Miraski i Mirolaski,

Mam pytanie odnośnie odkurzacza Roborock S50 (Xiaomi Mi Robot 2).

1) Czy to najlepsza opcja do 2000 zł?

2)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bajtelo: 1 - tak, 2 tak, wystarczy włączać regularnie, 3 - Roborock ma strefy, miał pierwszy przed ver 1, chociaż ja i tak używam taśmy pod szafką z kablami ale tylko w tym jednym miejscu
  • Odpowiedz
@con-shonnery: Wolne z 24GB. Weź pod uwagę, że system też swoje waży.
Dziwna ta wartość pamięci wewnętrznej. Może aktualizowałeś i masz kopię starszego systemu, do którego możesz powrócić?
  • Odpowiedz
Witam przymierzam się do zakupu telefonu Xiomi Pocophone F1, czy są tu jacyś posiadacze tego telefonu którzy mogą napisać swoją opinię na temat tego modelu, oraz czy jest szansa ze w najbliższym czasie cena tego telefonu spadnie?

#xiaomiom #xiaomilepsze #telefony #pocophone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Primawer: mam posiadam wszystko wygląda ok ale za długo nie testowałem bo czekam na odblokowanie bootloadera a i tak przesiadam się na nowy w święta.
  • Odpowiedz
Jak przywrócić TRYB LITE w #xiaomi 4A?

Czy da się w jakiś prosty sposób przywrócić bądź inaczej zainstalować tryb LITE w telefonie Redmi 4A?
Uzywa go moja mama i się przyzwyczaiła, a wczoraj pobrałem aktualizację i w MIUI 9.6 ten tryb chyba usunęli :(

A może jakaś inna aplikacja po prostu ze sklepu play ktora uprości cały interface do takiego trybu kafelkowego gdzie są tylko najpotrzebniejsze rzeczy??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: mam z17 lite. Nubia UI jest tragiczne, dlatego po kilku dniach wrzuciłem LineageOS. Na z17 mini jest dostepnych więcej custom romów. Ogólnie nie narzekam, aparat trochę poniżej średniej, ale fotografem nie jestem.
  • Odpowiedz
Mircy, jako, że mój obecny telefon wyzionął ducha, to przyszedł czas kupić coś nowego. W gre wchodzi tylko #xiaomi i nie bede oryginalny, bo najbardziej do gustu przypada mi Note 5. Teraz tutaj pojawia się kwestia ceny. Na xkom jest do wyrwania za 800 i 950 za mocniejszą wersje. Mój budżet to właśnie ta słabsza, ale postanowiłem odpalić ceneo i pokazuje mi, że idzie kupić za 800 4/64. Jako, że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach