Wpis z mikrobloga

Telefon się nie włącza, czerwona dioda miga.

Mireczki zostawiam dla potomnych szukających w Google ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedno z rozwiązań problemu (u mnie z Xiaomi redmi note 3 PRO). Po obudzeniu się rano. Miałem problem z telefonem taki, że nie mogłem go włączyć ani naładować żadną ładowarką. Migała tylko czerwona dioda co jakiś czas. Co się okazało rozładowałem całkowicie baterię. Bateria już wcześniej była hardkorowo rozjechana bo czasami przy 40% mi się telefon wyłączał jak włączałem aparat. Rozwiązanie było najprostsze. Kupić nową baterię za 40 zł i wymienić ją samemu. Tutaj tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=_9s8Ih_nkIg

PS: Telefon z tak bardzo niewymienialna baterią :D

#xiaomi #redminote3pro #problem #xiaomilepsze
Meru - Telefon się nie włącza, czerwona dioda miga. 

Mireczki zostawiam dla potomn...

źródło: comment_sKUH7WErKBOVF9SOl32NAzpDkVZ6EQAO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meru: warto mieć na uwadze, że wyhodowanie tak obleśnego paznokcia jak u Hindusa z filmu wymaga z dwóch miesięcy, toteż potencjalna naprawa może odwlec się w czasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kibellos Do pewnego momentu żył, znowu padło złącze ładowania. Wymieniłem kolejny raz i nie działa ale pękła jedna z taśm i bardzo możliwe, że przez to nie ma połączenia. Na obecną chwilę ponownie ładuje baterie kabelkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meru: ehh. Mojemu bratu wpadł do miski z wodą, po wysuszeniu też ma migającą czerwoną diodę i nie wiem czy jest sens wymieniać części na czuja :p
  • Odpowiedz