Jak ustawić oryginalny dźwięk aplikacji Messenger w telefonie #xiaomi redmi note 14 pro. Jak wchodze w ustawienia i aplikacje i dzwiek to jest możliwość na ustawienie jakiegoś innego ale nie ma oryginalnego z aplikacji, już mnie to męczy niesamowicie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam odkurzacz Xiaomi vacum-mop 2 pro. Główna szczotka nadaje się do wymiany. Zależy mi na tym aby szczotka nie rysowała podłogi bo mam nowy parkiet (poprzednia lekko zrysowała, być może przez zaplatane włosy a być może przez jakiś gruz). Oryginał kosztuje 90zł, ale czy to oryginał na 100% to nie wiem bo to nie ze sklepu Xiaomi.

Doradzicie coś jakie i gdzie kupujecie? Zamienniki dają radę czy to szajs? Gdzie kupujecie takie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@SpiderFYM: Niestety ciężko o oryginalne szczotki, nowsze modele mają oryginały w cenie max 50zł, a tutaj trzeba dać poewnie z 2 razy tyle i to za niepewny bo xiaomi już nie produkuje. Kupiłem jakąś za 50zł na allegro ale to też okazała się podróbka (włoski są rzadsze niż w oryginale). Co do rys, to tutaj znalazłem info że winą może być tryb "turbo" więc już z niego nie korzystam.
  • Odpowiedz
Czy ktoś byłby w stanie polecić tablet do użytku dla seniora (YouTube, Video rozmowy, internet itp.)? Budżet teoretycznie do powiedzmy 1300 zł, jeśli wydanie takiej kwoty na tablet do takich zastosowań ma sens. Głownie zależy mi na dużym czytelnym ekranie, oraz aby parametry nie powodowały, że użytkowanie jest frustrujące (wolne działanie itp.). Czytałem, że dużo osób poleca iPady, nie wiem co jeszcze brać pod uwagę. Z góry dzięki za podpowiedzi.

#tablet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam #tvbox czegoś co mi zastąpi #firetv stick od amazona. Wszystko jest ale okej ale ostatnim zaczęło mi brakować portu USB aby podpiąć pendrive i coś z niego obejrzeć.
Wstępnie wybrałem #xiaomi tv box S 3 generacji? Czy coś lepszego w tych pieniądzach? Plus minus 60€ mam na myśli.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Mirków ma Xiaomi Miboxa s2 generacji i podzieli się wrażeniami z użytkowania? Czy port audio działa bez problemu? (chciałbym go podpiąć pod stary amplituner). No i czy po jakimś czasie nie zaczyna mulić na tyle, że nie da się używać.
#mibox #androidtv #xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kierfur mam 1.5 roku. Zero zwiech, wszystko działa. Nie restartuje go spokojnie przez miesiąc czy dwa i działa normalnie. Naprawdę w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.
  • Odpowiedz
#gielda #evzchin

China EV insurance registrations for week ending Aug 24: #nio Inc 7,571, #tesla 10,300, #xiaomi 8,200, #xpeng 7890


Zainteresowanie na model Y L w Chinach póki co jest spore, gdybyś chciał zamówić to dopiero dostaniesz ją w październiku, capacity na wrzesień wyprzedane. No ale trzeba też pamiętać, że cholera wie jaką cześć produkcji oddali pod ten model. Fabryka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Jaki smartfon do 600zł warto kupić? Raczej nowy ale pomyślę nad używkami też.

Jedyne wymagania to żeby ekran miał full hd (nie żadne hd+) i żeby miał tą szybszą pamięć.

Zastanawiam się nad POCO M7, ale może doradzicie coś lepszego.
#smartfon #telefony #xiaomi #poco
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam w domu odkurzacz xiaomi, taki zwykły prosty kupiony z 5 lat temu (dokładnie taki). Od jakiegoś czasu mimo, że w nowym mieszkaniu absolutnie wszystko jest pochowane, kabli nie ma, dywanów nie ma to i tak od czasu o czasu mapa mu się popierdzieli i muszę od nowa go ustawiać.

Czy jest coś nowego, co działa nie na takiej zasadzie jak ten? Mam wrażenie, żę on sobie liczy obroty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mechaos: ja mam z10 pro sprzed kilku lat i tylko raz na powiedzmy 9 miesięcy trzeba mu usuwać mape, jak bede zmieniał to też na dreame, to brand xiaomi i działa legancko
  • Odpowiedz
Czy kupował ktoś Xiaomi 15/Xiaomi 15 pro z chińskim softem na Tradingschanzen lub na Wondamobile?

Czy macie problemy z opóżnionymi powiadomieniami; czy przychodzą Wam na czas, czy jeśli np. ustawicie minutnik, to pojawi się wam na czas powiadomienie, że już koniec czasu?

Czy macie jakiś problem z płatnościami przez Google Pay?

Czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrexTeR: Sprawa wygląda tak: kupując telefon w wersji chińskiej, nie masz możliwości zmiany tego softu, ponieważ bootloader jest zablokowany. W związku z tym będziesz skazany tylko na dwa języki – chiński i angielski. Aplikacje i Sklep Google można łatwo doinstalować, aplikacje bankowe powinny działać, natomiast nie wiem, jak jest z Portfelem Google. Chińskie wersje tel mogą też nie obsługiwać części pasm LTE/5G jakie mamy w pl.
  • Odpowiedz
cytująć reddita "Korzystanie z wersji CN poza Chinami to prawdziwa udręka. Nic ci nie stoi na przeszkodzie, żeby jej używać, ale jest tak wiele drobnych błędów, które nie są naprawiane, bo aplikacja nie jest stworzona pod zachodnie programy. Na przykład Snapchat nie miał opcji zoomu 0,5x i nie korzystał z kamery 2,6x. Natomiast w modelach globalnym i EEA działało to poprawnie."
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki

Mam słuchawki Redmi i prawa zaczęła grać bardzo, bardzo cicho. Wysłałem słuchawki na naprawę gwarancyjną do CCS, lecz niestety została odrzucona, bo "stwierdzono trwałe zabrudzenie".

Generalnie o słuchawki dbałem jak mogłem - nigdy mi nawet nie upadły, były reguralnie czyszczone. Co to jest "trwałe zabrudzenie" i jak mogło do niego dojść z mojej winy? Czy ktoś się spotkał z takim kuriozum? Da się ogólnie coś z tym zrobić, czy sprawa jest nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norskee: być może, nie próbowałem. Bałem się uszkodzić membranę. A zresztą akumulatorki i tak juz nie są zbyt wytrzymałe po dwóch czy trzech latach częstego używania, a ja kupuje sobie zazwyczaj jakieś Brauny czy inne tanie w promocji po 10 euro, więc mi nie szkoda co dwa lata wymienić..
  • Odpowiedz
@woocash_0: bo to nawet nie tyle sama woskowina tak nagle zatyka. Ja zauważyłem, że to zazwyczaj po tym jak dłuższy czas pracuje na pile i często słuchawki wkładam i wyjmuję z ucha. To ten pyl się chyba miesza z woskiem z ucha, z potem i taka mieszanka błyskawicznie zatyka tą siateczkę.
  • Odpowiedz
Witam Mireczków w sobotę. Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś oczyszczacz powietrza, który poradzi sobie z wciąganiem wszelkiego rodzaju paproszków i kurzu? Zauważyłem, że w mieszkaniu na wszystkim zbiera się strasznie duża ilość tych mikroskopijnych, ale w sumie widocznych golym okiem drobinek z ubrań itd, dodatkowo mieszkanie przy jednej z bardziej ruchliwych ulic więc jakość powietrza też taka o. Jakieś Xiaomi na przykład? Zależy mi też na tym, żeby filtry były
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fattek: Ze swojej strony dodam, że oczyszczacze Klarta to bardzo dobry wybór. Polecam Klarta Stor 3 i Klarta Forste 4. Te modele poradzą sobie ze wciąganiem paproszków i kurzu i drobinek, których nie widać gołym okiem. Warto je wybrać też ze względu na dużą dostępność filtrów i łatwą obsługę. Nie bez powodu, znalazły się one na szczycie naszego zestawienia na stronie. https://ranking-oczyszczaczy.pl/. Polecam zapoznać się ze stroną, bo jest tam
  • Odpowiedz
#gielda #evzchin

China EV insurance registrations for week ending Aug 17: #nio Inc 7,190, #tesla 14,000, #xiaomi 7,170, #xpeng 7890

Nio reduced the cost of its optional 100-kWh long-range battery pack by RMB 20,000 ($2,780), resulting in a price reduction for all long-range versions of its current models.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
#kiciochpyta #telefoniakomorkowa #xiaomi #grymobilne
Mam pytanko, wymieniłem telefon i mam taki problem, że w pewnej grze (age of magic) nie mogę oglądać reklam, za nagrody.
Próbowałem już wszystkiego, od restartu gry, wyłączeniu adguarda w telefonie, w zasadzie wszystko co wyczytałem (tutaj też był post o tym kiedyś )
W poprzednim fonie, też Xiaomi nic nie ustawiałem, mogłem oglądać reklamy.
Może coś w routerze muszę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu może ktoś kto ogarnia #smarthome od #xiaomi ? Mam bramkę Smart Home Hub 2 i kupiłem do niej dwa czujniki ruchu 2s i za cholerę nie mogę tego ogarnąć.. Jednego w ogóle nie widzę, tak jakby był zepsuty od nowości, a drugi jest widoczny, ale dodawanie go do aplikacji jakby się zapętla. Apka go wykrywa, potwierdzam zgody i nagle znowu prosi o reset. Z tego co
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o poradę. Chciałabym sobie kupić nowy smartfon, polecacie coś? Nie interesuje mnie aparat bo rzadko robię zdjęcia. Zależy mi na wygodzie używania - głównie jakieś bajery i integracje z AI, fajnie jakby też bateria była dobra. I żeby było 5g, nfc, wiadomo. Myślę o pixel 9 albo pixel 9 pro, warto?
Budżet to ~1k-2.5k. Mogę kupić coś za max 3.5k jeśli naprawdę warto, ale więcej raczej bym nie dała za smartfon.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mannequeen: Dobra bateria / pixel. Wybierz jedno.
Pod względem integracji z ai to chyba Samsung najbardziej poszedł do przodu.
Baterie zaś to chińczyki: weglowo krzemowe baterie umożliwiają upchanie w smartfonach 7 000 mah +.
  • Odpowiedz
@Mannequeen: pixel - lepsze zdjęcia niż s25 ultra, płynniejsze działanie i problemy typowe dla chińczyków, tj. czasem budzik się zatnie, czasem aplikacja do połączeń przestanie działać etc. Jeżeli chcesz s25 ultra - akurat sprzedaję, bo kupiłem folda. Wersja 512gb, kupiony w styczniu za gotówkę, bez śladów użytkowana (dosłownie, bez śladów użytkowania). Zmieścisz się w budżecie.
  • Odpowiedz
Mam #problem z #android albo z #xiaomi . W pracy robię bardzo dużo zdjęć i je potem usuwam. W telefonie mam 256gb pamięci. Tylko, że mimo wszystko te usunięte i tymczasowe zdjęcia gdzieś są i zajmują mi miejsce. Przejrzałam telefon jakimś menedżerem plików i jest niezła #zagadka bo niby pokazuje, że moje zdjęcia/galeria na telefonie zajmują maksymalnie 15gb, ale jednak niby terabajtów wg telefonu.xD
butterfly - Mam #problem z #android albo z #xiaomi . W pracy robię bardzo dużo zdjęć ...

źródło: temp_file3606937656428116983

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach