Mireczki wiadome cebulka w ludziach mocna i zamawiałem #xboxseriesx #xbox przez giftcardy + słuchawki. Na koncie zostało 23Ł no i sobie były. Dzisiaj sprawdzam a tam 0, nie było transakcji, nic nie kupowałem, nikt się nie wkradł. Ot nagle 0. Mial ktoś może podobnie? MS wygolił cwaniaków?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dudek89 jedyne co mi przychodzi do głowy to to że giftcardy były kupione za kradzione karty, poszedł chargeback i wyzerował i ci konto. I tak każdy kto za te gift cardy kupuje ma szczęście że nie ma sprawy za paserstwo. Ale zapewne MS nie ma ochoty pokazywać swoich rozliczeń żadnej prokuraturze i bierze te straty na klatę.
  • Odpowiedz
Sprawdziłem sobie aktywność konta Microsoft i jestem przerażony, kilkadziesiąt jak nie kilkaset nieudanych prób logowania w ciągu ostatnich parunastu dni, głównie Chiny, Niemcy i Zagrzeb, wygląda na jakiegoś bota. Można jakoś się tego pozbyć czy pozostaje zmiana emaila? Niby hasło nie złamane ale boje się że w końcu się im uda

#microsoft #xbox #xboxseriesx
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajzer95: Normalne, u mnie to samo, próby logowania Indonezja, Stany, Niemcy, Anglia. Jestem do tego przyzwyczajony, od czasów wycieku z tego pseudo sklepu Morele.net mam na każdej stronie inne hasło składające się z losowych znaków i śpię bezpiecznie bo wiem, że złamanie takich haseł zajęło by im wieczność.
  • Odpowiedz
Dostałem z laptopem gamepassa na miesiąc, czy jak go aktywuje na moim koncie to będę miał również gp na konsoli? Jest oznaczone tylko jako Game Pass Ultimate. Nie gram na PC i jak to jest tylko na PC to nie chce go teraz używać bo może się kiedyś przyda i kupię sobie normalnie, ale może ktoś był w podobnej sytuacji i będzie wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º) Laptop
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra ktoś z was w Neverwinter na x? Szukam coś do pogrania od czasu do czasu dla relaksu i nie wiem czy jest sens zaczynać. Jeżeli nie to jakie gry polecacie do pykania po pracy? Gamepass jest ale płatne też wchodzą w grę. ( ͡º ͜ʖ͡º) #xboxseriesx #xboxseries #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki w jaki sposób skontaktować się pisemnie z supportem Xboxa? Co miesiąc jestem obciążany subskrypcją game passa a na moim koncie subskrypcja jest anulowana. Jak próbuję się kontaktować i przechodzę przez te kroki pomocy to mam dwie drogi albo kontakt z wirtualnym asystentem albo rozmowa telefoniczna z pomocą techniczną ale w języku angirelskim a mój angielski nie jest dobry na tyle aby płynnie wyjaśnić ten zawiły problem. Jest jakiś email albo czat
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cleveland infolinia jest po polsku, musisz być zalogowany i w pomocy w kontakcie jest opcja zadzwoń do mnie. Podajesz nr telefonu i zadzwonią w ciągu kilku minut.
  • Odpowiedz
Witam, mirki chce kupić kontroler bezprzewodowy Xbox series x żeby pograć w gry retro na NVIDIA Shield. Który adapter bezprzewodowy kupić orginalny Microsoft czy 8Bitdo v.2? na którym będzie mniejszy input lag? jaka między nimi różnica? Który będzie lepszy? Mam NVIDIA shield 2017 model P289 android 11 wersja oprogramowania 9.1.1

#nvidia #android #androidbox #komputery #programowanie #xbox #xboxseriesx #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konsole Xbox będą nadal zapewniać flagowe wrażenia dla graczy. To tam otrzymują najlepszą wartość i wygodę, to tam Game Pass zapewnia bezprecedensowy dostęp do stale rozwijającej się biblioteki gier. Dla jasności: Game Pass będzie nadal dostępny tylko na platformach Xbox” - dodano.


Ciekawe czy i w kolejnej generacji zrobią upośledzoną wersję S będącą kotwicą całej generacji.

#gry #xboxseriesx #xbox
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś się orientuje w temacie co kupić jezeli chodzi o Borderlands, aby mieć wszystkie dodatki do borderlands 1 i 2 oraz aktualizacje (jezeli takowe były) do konsoli najnowszej generacji.

Bo w sklepie microsoftu jest sporo różnych paczek/kolekcji/goty i trochę jestem pogubiony. Tak samo nie wiem czy aktualizacje do one x i series x były dla każdej wersji czy tylko wybranych (a pamietajmy że jeszcze xbox ma wsteczną do wersji z xboxa
Medonix - Może ktoś się orientuje w temacie co kupić jezeli chodzi o Borderlands, aby...

źródło: temp_file1785635980205505378

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja szanowne Mirki, przychodzę z prośbą o poradę.
Chcę kupić ładowarkę i akumulatorki do pada #xbox series x. z tego co udało mi się wyczytać w internetach, to najlepszym wyborem są oryginalne białe Eneloop. Nie do końca jednak kumam, jakie są różnice między ich "wersjami", które znalazłem chociażby w ofercie MediaExpert. Czy moglibyście proszę mi zasugerować, które powinienem wybrać spośród tych 3?

https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/akcesoria-do-aparatow-i-kamer/ladowarki-do-akumulatorow/ladowarka-panasonic-eneloop-bq-cc51-4-akumulatorki-aa-2000-mah?snrai_campaign=hv5Pl5IYhHV0&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=07d9c824-c96b-4939-a76c-af5956a61b9d

https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/akcesoria-do-aparatow-i-kamer/ladowarki-do-akumulatorow/ladowarka-eneloop-smart-and-quick-bqcc55-aa-4-szt?snrai_campaign=hv5Pl5IYhHV0&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=07d9c824-c96b-4939-a76c-af5956a61b9d
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Series X. Zaczęło mi rozłączać pada, na starym kablu również. Kupiłem nowe akumulatorki (zwykłe paluszki i zwykła ładowarka), chwilę działało, znów zaczęło zrywać. Nie wiedząc czy to pad kupiłem w zestawie z kablem nowy oryginał, na akumulatorkach rozłączał, myślę zrąbane Aku więc grałem na kablu i zamówiłem sobie stacje dokującą PowerA na dwa pady. Wczoraj grałem elegancko 3h, dzisiaj oba pady co chwilę rozłącza... Co jest do cholery? Padnięta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Krzemol: na kablu działa? na laptopie/komputerze sprawdzałeś po kablu lub bezprzewodowo? pewnie padnięty odbiornik bluetooth
  • Odpowiedz