Wpis z mikrobloga

  • 0
@szuineg tak subskrypcja aktywna - przypisana do konsoli. Kod wprowadził pierwszy właściciel zaraz po zakupie - miesiąc temu. Subskrypcja 3 miesięczna. Na swoim nie mam aktywnego gamepass.
  • Odpowiedz
@edekzkredek subskrypcja gamepass jest przypisana do konta a nie konsoli. Skoro pierwszy właściciel ją wykorzystał to jest ona podpięta pod jego konto. Jest już wykorzystana więc ty już nie skorzystasz chyba że wraz z konsolą oddał ci to konto i masz do niego dane do zalogowania się.
  • Odpowiedz
@edekzkredek: to wygląda jakby konto na jakim jesteś zalogowany nie miało możliwości aby dodać game pass. Czyli albo już masz go aktywnego, albo może ten bundle działa tylko dla nowych użytkowników (takie są kody dodawane do padów na przykład), więc jak kiedykolwiek na tym koncie miałeś game pass to ci nie wejdzie. Zrób tak jak tam jest napisane, dodaj nowe konto i do niego odbierz game pass, jak będziesz miał tamto
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg tak, gamepassa miałem już nie raz aczkolwiek na chwilę obecną nie mam. Z tym gamepassem dla nowych, nawet nie wiedziałem że tak jest. A z kontem dodatkowym to super pomysł. Skorzystam i dzięki za poradę @szuineg 👍👍💪💪😀😀
  • Odpowiedz