Planów, jak zwykle, miałam WIELE. Najważniejszym było 'odpocząć psycho-fizycznie'.
Po pracy matka namawiała mnie, bym się przespała, ale szkoda było mi czasu, gdy wydostałam się z roboty.
Zjadłam kolację, wzięłam leki.
Gdy wieczór postępował, coraz bardziej bolała mnie głowa, ale 'szkoda'.
Poszłam
Po pracy matka namawiała mnie, bym się przespała, ale szkoda było mi czasu, gdy wydostałam się z roboty.
Zjadłam kolację, wzięłam leki.
Gdy wieczór postępował, coraz bardziej bolała mnie głowa, ale 'szkoda'.
Poszłam


![Trening rosyjskich "czerwonych beretów" [GALERIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_4ZkO7PbVDJuyu0XjRmYHjGUzhCHmuU8E,w220h142.jpg)


#wyczerpanie