#wybory
Ja p------e, co się z tym krajem stało, że chłopek roztropek z ipnu ma takie poparcie mimo stosu afer i smrodu jaki się za nim ciągnie i jaki wypłynął tylko w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Przecież to jest nie do pojecianjak pis wyprał mózgi niemal połowie ludzi w tym kraju.
Oby Polacy okazali się rozumnym narodem, ta przewaga musi tylko rosnąć
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrgcypher: a co jest takiego w "rządzie Tuska"?
Po pierwsze rzadzi koalicja a nie Tusk.

Po drugie zobacz sobie ile i jakkego kalibru były afery za pisu a ile jest teraz.

Po trzecie zobacz sobie jaka inflajcja skumulowana byla za lata rzadow pis vs inne kraje Europy. Polska okolo 50-60% inne kraje Europy okolice 25%. To mowi sporo ile pis sobie wziął z naszych portfeli.
  • Odpowiedz
#wybory czy tylko ja po ogłoszeniu wyborów czuje jakieś takie zażenowanie? Jak sobie pomysle ze połowa Polaków wybrała zlodzieja i alfonsa to chce mi sie srać a z drugiej strony jak sobie pomysle ze zagłosowałem na Trzaskowskiego to też mi sie chce srać. Jakieś mam takie odczucie że ta polityczna scena w Polsce jest tak sztuczna i zakłamana to chyba tęskni mi się do czasów jak miałem to wszystko kompletnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie między innymi wybrali typa za prezydenta co na całej klacie ma wytatuowane logo klubu piłkarskiego, ten kraj to mem i wstyd mi za to
#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytając te wszystkie rzygi jednej i drugiej strony stwierdzam wszem i wobec że między ich zdolnościami intelektualnymi można postawić znak równości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PijanySzkot: demokracja to tylko złudzenie, że mamy coś do gadania.
...i tak głosujemy na tych których na których nam pozwolą.
Reszta jest z góry skazana na porażkę przez betonowy lektorat z wypranymi łbami, dla których istnieją tylko dwie słuszne partie.
  • Odpowiedz
#wybory
Ogloście remis i niech we 2 będą prezydentami. Trzaskowski w poniedziałki, środy i piątki a Nawrocki we wtorki, czwartki i soboty. W niedziele wolne. 100% polski zadowolone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jprdl, w 2020 wyborcy Bosaka w II turze zagłosowali niemal po połowie na Dudę i Trzaskowskiego, a teraz 88% wyborców Mentzena poszło na Batyra, wtf () #wybory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy niebawem zobaczymy Karola w pato-MMA?

  • Tak 89.4% (144)
  • Nie 10.6% (17)

Oddanych głosów: 161

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach