#wybory czy tylko ja po ogłoszeniu wyborów czuje jakieś takie zażenowanie? Jak sobie pomysle ze połowa Polaków wybrała zlodzieja i alfonsa to chce mi sie srać a z drugiej strony jak sobie pomysle ze zagłosowałem na Trzaskowskiego to też mi sie chce srać. Jakieś mam takie odczucie że ta polityczna scena w Polsce jest tak sztuczna i zakłamana to chyba tęskni mi się do czasów jak miałem to wszystko kompletnie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kubkarzzswarzadza: oj nie tylko ty
- 11
Ludzie między innymi wybrali typa za prezydenta co na całej klacie ma wytatuowane logo klubu piłkarskiego, ten kraj to mem i wstyd mi za to
#wybory
#wybory
@MArcinnn96: pokaż zdjęcie xd nie słyszałem o tym
- 2
- 5
Czytając te wszystkie rzygi jednej i drugiej strony stwierdzam wszem i wobec że między ich zdolnościami intelektualnymi można postawić znak równości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
#wybory
@Dwudziestydrugi: Ty, ale szczerze to mogłoby być coś takiego xD
@PijanySzkot: demokracja to tylko złudzenie, że mamy coś do gadania.
...i tak głosujemy na tych których na których nam pozwolą.
Reszta jest z góry skazana na porażkę przez betonowy lektorat z wypranymi łbami, dla których istnieją tylko dwie słuszne partie.
...i tak głosujemy na tych których na których nam pozwolą.
Reszta jest z góry skazana na porażkę przez betonowy lektorat z wypranymi łbami, dla których istnieją tylko dwie słuszne partie.
- 7
- 12
#wybory
Ogloście remis i niech we 2 będą prezydentami. Trzaskowski w poniedziałki, środy i piątki a Nawrocki we wtorki, czwartki i soboty. W niedziele wolne. 100% polski zadowolone
Ogloście remis i niech we 2 będą prezydentami. Trzaskowski w poniedziałki, środy i piątki a Nawrocki we wtorki, czwartki i soboty. W niedziele wolne. 100% polski zadowolone
- 1
#wybory dobra, czas włączyć jedyny dobry wieczór wyborczy xD https://kick.com/nptv
- 7
- 24
Jprdl, w 2020 wyborcy Bosaka w II turze zagłosowali niemal po połowie na Dudę i Trzaskowskiego, a teraz 88% wyborców Mentzena poszło na Batyra, wtf (-‸ლ) #wybory
@TupacSzakur: z jakiego powodu wyborca Mentzena miałby zagłosować na Czaskowskiego?
@TupacSzakur: przyglupy, którzy nie myślą samodzielnie, robią co im wódz powie, marionetki
https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/2/wynik/gm/840
wyniki z USA. Czemu ludzie miesszkający wiele lat poza RP mają decydować o przyszłości kraju?
Ponad 50000 kart to stara emigracja sprzed 1920r
#wybory
wyniki z USA. Czemu ludzie miesszkający wiele lat poza RP mają decydować o przyszłości kraju?
Ponad 50000 kart to stara emigracja sprzed 1920r
#wybory
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: W USA nastroje mocno prawicowe stąd taki wynik
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: tylko ci USA przeszkadza czy głosujące na lewicę polonusy z Europy też?
czyli kolejny spin Republiki upada #wybory
źródło: 2025-06-01_214544
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@mariusz-madejczyk: no to raczej będzie na plus dla rafała
@mariusz-madejczyk co to za człowiek który głosuje i wstydzi się tego??
- 12
źródło: obraz_2025-06-01_214736229
Pobierz@Hambercios: patriotów i ekspertów zawsze warto posłuchać ;)
- 1
- 8
źródło: 1000007854
Pobierz- 0
Wiadomo już na kogo zagłosowała polonia z USA?
#wybory
#wybory
#wybory kurła Karol to wygra już o 23 late poll przechyli się na jego szalę
@boguslaw-pomietlo: XDDD idź się matecki już pakuj
- 2
Czy niebawem zobaczymy Karola w pato-MMA?
- Tak 89.4% (144)
- Nie 10.6% (17)
- 6
- 22
#wybory STOP THE COUNT!
źródło: temp_file3820783793712408145
Pobierz@wutan: dej link

































Ja p------e, co się z tym krajem stało, że chłopek roztropek z ipnu ma takie poparcie mimo stosu afer i smrodu jaki się za nim ciągnie i jaki wypłynął tylko w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Przecież to jest nie do pojecianjak pis wyprał mózgi niemal połowie ludzi w tym kraju.
Oby Polacy okazali się rozumnym narodem, ta przewaga musi tylko rosnąć
Po pierwsze rzadzi koalicja a nie Tusk.
Po drugie zobacz sobie ile i jakkego kalibru były afery za pisu a ile jest teraz.
Po trzecie zobacz sobie jaka inflajcja skumulowana byla za lata rzadow pis vs inne kraje Europy. Polska okolo 50-60% inne kraje Europy okolice 25%. To mowi sporo ile pis sobie wziął z naszych portfeli.