#wybory króciuteńko pozbyć się pisuuu i weta prezydenta ... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta..... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta ... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta .... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta!!!!!
JemKredki1983 - #wybory króciuteńko pozbyć się pisuuu i weta prezydenta ... pozbyć si...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rano przynajmniej obudzę się biedniejszy, ale za to budzikiem będzie ryk pissiorów albo nieco bogatszy, a o prezydencie szybko zapomnimy, że taki ktoś istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też uważam że polska (jako społeczeństwo) na nic lepszego nie zasługuje, nie zależnie kto wygra.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VaizardOmbre:

No faktycznie, te licencjaty z pedagogiki i marketingu mogą być dumne xD


Zawsze mnie rozwala, jak prawactwo używa tego argumentu, bo to przecież znaczy tylko tyle, że wyborcy prawicy są zbyt głupi, żeby ogarnąć sobie nawet papier.
  • Odpowiedz
@Enemone: ale co w tym dziwnego? Najszybciej z najmniejszych. Wszyscy liczą i to chyba naturalne że po godzinie protokołów przy tysiącach głosów nikt nie jest w stanie wysłać. To nie Rosja
  • Odpowiedz