Przez całe swoje dorosłe życie nie oddałem głosu na osobę która by wygrała. A głosowałem w każdych od 2018 r. Włączając w to radnych i wójtów XD gowniany ze mnie Midas #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Raquel-Blue
- 8

Adkos
via Android- 0
@Raquel-Blue Dlatego nie warto głosować ( ͡º ͜ʖ͡º)

ToNieBylWiatr
via Android- 1
@Raquel-Blue W takiej sytuacji musisz się zainteresować tagiem #gielda ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 7
- 23
Nie będę klasycznie p-------ł, że w---------m z tego kraju, ale no mocno zwątpię w ten kraj, jeśli wygra Wrotkarz xd
#wybory
#wybory
Jeszcze nie zagłosowałeś? Biegiem!!! Zdążysz, jeśli przed 21:00 ustawisz się w kolejce. #wybory
Nie wiesz, gdzie głosować? Sprawdź: https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/obwodowe/wyszukiwarka
Nie wiesz, gdzie głosować? Sprawdź: https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/obwodowe/wyszukiwarka
źródło: YL3LOSH6eRZC3vysIhWoHQcoBIfrT7F8
Pobierz- 2
Danke für alles #wybory
źródło: 1000009585
Pobierz@randomname1 Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
@randomname1: zrob taki z twarzą zwycięzcy wyborow
- 3
Ja rozumiem że teraz jest pół kartki mniej ale u mnie w urnie o wiele wiele mniej kartek niż 2 tygodnie temu. Przynajmniej optycznie
#wybory
#wybory
- 4
ZAMKNIJCIE JUZ MORDY , KANALIE .Wygra Nawrocki i jutro obudzimy sie w lepszej Polsce
#wybory
#wybory
źródło: temp_file3718956311015991650
Pobierz- 1
#wybory jak tam polityczne pionki? Kto na prowadzeniu? Ktory mesjasz narodu zbawi i uratuje ten wspaniały kraj?
#wybory podobno piece na jagodnie wyrabiają 300% normy
- 5
#wybory
PKW, ogłoście już te wyniki wyborów bo to napięcie mnie wykończy!
PKW, ogłoście już te wyniki wyborów bo to napięcie mnie wykończy!
- 4
#wybory 21 wiek takie, takie technologie a serwery wykopu nadal w normie
dajcie te wyniki bo betoniary już czekają
#wybory
#wybory
źródło: aft9958t9acdlnj_waw_9965
Pobierz#wybory o równej 21:00 oddam jeszcze głos?
@bezzebnywampir: nawet o 22:00 jak taka długa będzie kolejka
@bezzebnywampir idź jutro
ale na Republice ból dupki; już dyskusje o ważności czy nieważności Izb Sądu Najwyższego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
#wybory
@zwykly_szarak: Jak wygra Trzaskowski to będą p-------ć "NO TAK JAK MÓWILIŚMY - WYBORY OSZUKANE", a jak wygra Nawrocki to będzie "TUSKOWI NIE UDAŁO SIĘ UKRAŚĆ WYBORÓW"
- 10
- 1
@tojapaweu: to mój głos zadecyduje























