Rano przynajmniej obudzę się biedniejszy, ale za to budzikiem będzie ryk pissiorów albo nieco bogatszy, a o prezydencie szybko zapomnimy, że taki ktoś istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też uważam że polska (jako społeczeństwo) na nic lepszego nie zasługuje, nie zależnie kto wygra.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VaizardOmbre:

No faktycznie, te licencjaty z pedagogiki i marketingu mogą być dumne xD


Zawsze mnie rozwala, jak prawactwo używa tego argumentu, bo to przecież znaczy tylko tyle, że wyborcy prawicy są zbyt głupi, żeby ogarnąć sobie nawet papier.
  • Odpowiedz
@Enemone: ale co w tym dziwnego? Najszybciej z najmniejszych. Wszyscy liczą i to chyba naturalne że po godzinie protokołów przy tysiącach głosów nikt nie jest w stanie wysłać. To nie Rosja
  • Odpowiedz