#wybory i teraz 2,5 roku paralizu - moze i lewakow d--a boli ale przynajmniej pis wroci i dalej bedzie kradl wasze pieniadze + Putin sie moze cieszyc z chaosu decyzyjnego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli late poll okaże się prawdą, to co do cholery jest nie tak z Rafałem? Drugie wybory przegrać? Z Dudą jeszcze zaakceptuję porażkę, ale k---a z takim kandydatem?
Ehhh... Mówiłem, tylko Pan Radek Sikorski
#wybory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja na razie póki co na chłodno.

po pierwsze sondażownie nie raz się grubo myliły.
po drugie na razie zliczone są głównie małe wioski
po trzecie na wsiach jest dużo mniej wyborców już w miastach. w miastach z tego co pamiętam jest o 50% więcej wyborców.
po czwarte wszystkie sondaże wskazują sporo wyższą frekwencję w mieście niż na wsi.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
Wystarczyło półtora roku rządów Tuska i słynnej sprawczości, by Centrolew stracił procenty na tyle, że 51 procent Polaków zagłosuje na typa spod ciemnej gwiazdy o którym nie wiadomo zbyt wiele.

Niestety Tusk to premier tragiczny i teraz Trzaskowski za to płaci.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach