via Android
  • 0
@Kolorowa-Ryba szaman, nightfin soup sie przyda. Ale najbardziej chodzilo mi o oily blackmouths, bo mam alchemie, a po ogloszeniu Phase 2 ceny Free Action Potion wystrzelily w gore
  • Odpowiedz
Jak dla mnie większość poza trailerem jest ok. Pomysł na dugeony typu roguelike jest super, o ile będzie masa mobow i biomow żeby się nie nie nudziło + affixy to może być przepis na ciekawy grind. Jeśli tylko polepszą class fantasy i usprawnią rozwój postaci (levelowanie klasami do 120 to gra kastratami gdzie czujesz, że czegoś im brakuje, a rozwój jakiejkolwiek postaci w endgame to chomik w kołowrotku bez celu), to będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak sie oglada ten turniej pvp na blizzconie to az smieszne jest ze prawie kazda druzyna gra z resto druidem. Nie sadzilem ze jest az tak przesadzonym healerem w 3s. O disci priescie sie nawet nie wypowiem bo widzialem chyba tylko jednego a i tak odpali prawie odrazu po trzech szybkich w---------h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Było pytanie o crossplay pomiędzy frakcjami. Powiedział, że to filar świata i gry world of warcraft (podział na frakcję) i rozumie, że chcecie zagrać z przyjaciółmi z przeciwnej frakcji ale takiej s----------j rzeczy nie dostaniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wow #worldofwarcraft #blizzcon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wygląda to źle, ale trochę mnie zmartwił Holinka tym, że nie planują rewolucji w klasach. To największa bolączka BfA i jak zawsze mówiłem, że za bardzo kombinują z klasami pomiędzy xpakami, tak tym razem naprawdę przydałaby się rewolucja, a nie ewolucja. No ale mam nadzieję, że zluzują trochę z GCD i dostaniemy nieco bardziej dynamiczny system w stylu tego z Legionu albo WoDa.

Może czegoś ciekawego się jeszcze z Q&A dowiemy.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powrót Bear Tartare (,)


@Lstr: mam moją teorię XD
mowili ze legendy sie craftuje tak jak inne itemy, ze mozesz wybrac praktycznie kazdy efekt
mowili ze jak craftujesz to mozesz wrzucic gemy aby wyforsowac specyficzny efekt
sa gemy z %ms
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Sebus_PL: pull który nie działa na połowę mobów, zajebiście... Jedyny moment w którym ten grip się przydaje, to na tym szkielecie robiącym AoE po 1 bossie w king's rest
  • Odpowiedz
ponawiam pytanie - gdzie najtaniej abonament WoW? jeszcze jakis czas temu widzialem 60 dni za ~90 pare złotych, ale nigdzie nie ma... a na oficjalnej stronei blizzarda jest min 3 miesiące
#worldofwarcraft
#wow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach