Niech ktoś zrobi notatki z panelu wowa i zapostuje tutaj :))) BfA to był moj pierwszy wow na retailu, ale szybko mi sie znudzil. A jak nowy dodatek bedzie sie fajnie zapowiadal to moze wroce :D
#blizzcon #wow #worldofwarcraft
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pfd3: To otwiera drogę do nowego LK. Może Arthas z zaświatów, może ktoś nowy. Pewnie będziemy musieli zamknąć ten portal, szczelinę naprawiając koronę. A, że zawsze mu is być LK to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobra wtf? Zero features (gdzie wspólne granie z alliance zapowiedziane), jakies nowości wyspy azerite cokolwiek? Zero klas, zero nowych ras ... to jest zapowiedź dodatku?
#wow #worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem, ja się jaram. Oba cinematicki zajebiste. Plot ze zniszczeniem LK, prawdopodobnie mhuezaala, te 4 frakcje śmierci zamiast hordy i ally. Allied rasy dla dk.
#worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: Ja to samo, jaram się jak choinka piromana. A jak Sylvanas przepołowiła Helm of Domination to naprawdę grubszy twist, bo spodziewałem się, że go ubierze. Zobaczymy co ciekawego będzie na panelu WoWa o 22:30.
  • Odpowiedz
  • 3
@ArthasMenethil dopóki ludzie pakują $ płacąc za to gowno, to gowno im będzie serwowane, po co dawać coś nowego i sensownego skoro jełopy zaslepione nazwą "World od warcraft" i tak zapłacą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wyczytalem wlasnie na stronie wowa

Base Edition

Obejmuje zakup dodatku World of Warcraft®: Shadowlands w przedsprzedaży oraz wczesny dostęp do klasy rycerza >śmierci dla sprzymierzonych ras oraz pandarenów po wprowadzeniu aktualizacji Visions of N'Zoth.


To znaczy ze po prostu death knight bedzie teraz dostepny dla allied races i tyle, zadnego tinkera czy czegos tam xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Choir: Odbijanie młota łukiem, ogólnie jak wszystkie inne cinematici trzymały w napięciu i były satysfakcjonujące to ten mnie rozczarował przegraną bolvara i tym że ten trup z łukiem trzymany jest tylko dla fanbejzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fobiczek: Król Leszy pewnie zdech, albo jest solidnie osłabiony i jednym z naszych zadań będzie scalenie Korony Morzu, aby zamknąć portal do Shadowlands, czy coś takiego. Bolvar ma smoczy ogień w sobie i pewnie będzie jakąś nową formą DK.
  • Odpowiedz