Mam 24 lata, nie miałem dziewczyny. Nigdy. Jestem prawiczkiem, nie mam pojęcia jakie to uczucie pocałunek, ba nawet nie tuliłem się, nie trzymałem dziewczyny za rękę, nic... Problem też polega na tym, że jestem baaardzo wrażliwy na wdzięki damskie, łatwo ulegam zauroczeniu. W zasadzie na każdym etapie edukacji byłem zafascynowany kimś. Gimnazjum, liceum, licencjat i teraz końcówka magisterki - zawsze była jakaś dziewczyna w grupie która mi się niesamowicie podoba. Teraz też
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzesio87: podoba mi się to:

to nieseksowne widzieć mnie w takim stanie...


Ciekawe co powie, jak będzie wymiotować dalej niż widzi przy grypie żołądkowej, nie mając siły dowlec się do łazienki i korzystając tylko z miednic.
  • Odpowiedz
Mireczki, niech ktoś rzuci linkiem do tego tematu na wizaz.pl gdzie "kobiety" pisały o rzeczach, które odwaliły w życiu a nikomu wcześniej o tym nie mówiły, ktoś takie coś do powiązanych wrzucił swego czasu. #kiciochpyta #pytanie #wizaz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Suszi88: "Z moim chłopakiem pisze na gg pewna dziewczyna, są dla siebie przyjaciółmi - ona mu się zwierza, a on jej mówi o swoich wątplwościach, pyta o rady etc. Tylko, że mój chłopak nie wie, ze tą dziewczyną jestem ja.... pechowiec.gif . Dzięki temu wiem wszystko, co o mnie sądzi. Wredne, ale cóż..... jezyk.gif"
  • Odpowiedz
Pewnego dnia mialam jakis zły humor, strasznie mi było smutno i poprosilam go zebysmy gdzieś pojechali, tak w ramach rorywki... powiedzial ze wie jak mnie uszczesliwić... zawiózł mnie do tesco i kupił mi druciak do mycia naczyń "bo widzial ostatnio jak się męczę i teraz będie mi łatwiej"... był z siebie strasznie dumny a we mnie coś pękło...

#wizaz #kobiety #coolstory #truelolcontent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach