Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 9
konto usunięte via Android
- 0
@KozakCzerwony ahhh ci recenzenci
- 15
Inaczej to sobie wyobrażałem... jak dla mnie totalnie brakuje klimatu, nie ma tutaj mroku na który liczyłem. Zamiast tego widzę coś na kształt Harrego Pottera w wersji fantasy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#witcher #witchernetflix #wiedzmin
#witcher #witchernetflix #wiedzmin
Jak Ci się podoba nowy zwiastun Witchera od Netflixa?
- No tak średnio bym powiedział 44.8% (81)
- Słaby 13.8% (25)
- Podoba mi się 34.8% (63)
- Nawet spoko, ale więcej nie chcę 6.6% (12)

Taki sobie, widać że skrojony pod typowego kanapowego burgera ¯_(ツ)_/¯
@tomosano: nie oszukujmy się, to będzie zwykły gniot, zresztą jak przeważająca większość produkcji Netflixa. Baaardzo im daleko do produkcji HBO i chyba tak już zostanie.
- 15
gdyby to nie była marka wiedźmin, a nieznane przez nas fantasy to raczej by mnie to nie zainteresowało po tym teaserze...
będzie typowy netflixowy średniak
ale obym się mylił - efekty poprawią i ogólnie teaser może być zmontowany pod amerykańskiego widza, a będzie to lepsze
dziękuję
będzie typowy netflixowy średniak
ale obym się mylił - efekty poprawią i ogólnie teaser może być zmontowany pod amerykańskiego widza, a będzie to lepsze
dziękuję
- 7
@iamthewalrus: jakaś magia, jakieś potwory. Zero własnego charakteru w tym wszystkim. Wygląda jak ekranizacja jakiejś przeciętnej, pisanej od linijki książki fantasy.
- 2
@kaczek93: zapchajdziura netflixa, ma przyciągnąć fanów gry i sieroty po grze o tron... No i znane nazwisko, ale klimat amerykański, xena, hercules
- 12
jestem internautom randomem dlatego muszę zabrać głos w sprawie czy trailer z wiedźmina mi się podoba tak jak setki tysięcy innych ludzi którzy mówią że spoko albo nie spoko ale ogólnie nie wiadomo bo to trailer tylko i tak dalej i tak dalej
#witcher
#witcher
@WujaAndzej: aha jo ok
@WujaAndzej: no widzisz a ja żyję w jaskini i nawet nie wiedziałem że jakiś trailer od wiedźmina wyszedł a tak dzięki tobie wiem i w sumie nie wiem czy dziękuje czy nie mam za co
- 4
- 2
- 1
@Spring_is_coming: czyli nie ma "stunt man" dla Cavila, nieźle
- 2
Tak wygląda wiedźmin unikajacy wideł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wiedzmin #witcher #faceapp #netflix #henrycavill #sapkowski #ciekawostki
#wiedzmin #witcher #faceapp #netflix #henrycavill #sapkowski #ciekawostki
źródło: comment_o00uUzwkroA2fdOxBetZXWTGCwKzs3rh.jpg
Pobierz- 5
@Clefairy wygląda trochę jak Clint Eastwood XD
@KingRagnar: Old Man Gerald - totalnie bym oglądał
- 0
@Kalypsoo: tutaj jej wynik
źródło: comment_bUubciR1c5mzBD3lFwtOYb2KwSpfG7k2.jpg
Pobierz@Kalypsoo: sądzę jednak, że jednak te jego 7,6 miliona obserwujących miało znaczący wpływ
- 3
@Krs90: Szkoda tylko że utwory eksploracyjne to średniawa.
#witcher3 #wiedzmin #wiedzmin3 #witcher #cdprojektred
The witcher 3 is more than a game. It's an experience and you should not miss it
The witcher 3 is more than a game. It's an experience and you should not miss it

konto usunięte via iOS
- 3
@wielkienieba: wiedźmin 3 ma 4 lata? XD
@wielkienieba: Niedawno przeszedłem pierwszy raz (wreszcie mam kompa, który to pociągnął na luziku, no i akurat było na Steamie z dodatkami za 45 zł więc grzechem było nie wziąć). Zacząłem powoli, robiłem wszystkie zadania poboczne itp., aż w pewnym momencie nie mogłem wytrzymać i poszedłem po całości z wątkiem głównym, byle zobaczyć jak się wszystko skończy. xD Kilkanaście godzin później gra była zaliczona. Przez to ominąłem kilka aczików, których już
ktoś się orientuje kiedy redzi uzupełnią zapasy w swoim sklepie?
#pytanie #cdprojektred #wiedzmin #witcher #cyberpunk2077 #kiciochpyta
#pytanie #cdprojektred #wiedzmin #witcher #cyberpunk2077 #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hollaholla: mi nie dali a wszystkie krajowe media cytowały moje pytanie z AMA z Leszkiem Wałęsakiem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@jurek-xd: Ja tam wolałem peklować skoro w realu nie mam szans xD. Poza tym przy pierwszym podejściu próbowałem zarówno z Triss i Yennefer, a to się dobrze nie skończyło. Przy drugim już zdecydowałem się tylko na czarodziejkę z Vengerbergu.
@FilozofujacyTopor I dobrze. Triss to głupia pinda.



























#wiedzmin #witcher #heheszki
źródło: comment_5fzzfUMYo412Kcx5AumliNhTmCP5ZZrD.jpg
Pobierz