Orientujecie się czy ten cały Sapkowski będzie też pisał książki na podstawie serialu jak było w przypadku gry, czy może Netflix zatrudni kogoś innego do tej roli? #netflix #witcher #wiedzmin

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybko pojawiły się przeróbki zwiastuna serialu z muzyką z gry :)

https://www.youtube.com/watch?v=nNAyR_eyQHA

Pewnie będzie więcej i lepiej wykonanych. Muzyka jaką REDzi dali w grze robi mega klimat i faktycznie to chyba jedyna rzecz na zwiastunie, która mnie nie urzekła. Do efektów absolutnie nic nie mam, to jest serial i to pierwszy sezon - wiele można jeszcze poprawić. Sam Cavill w roli Geralta moim zdaniem też wygląda bardzo dobrze - jego nienaturalne rozmiary wręcz pasują
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tragedia, jak sobie przypomne muze i montaz Dziekiego Gona (chyba z E3) to az mnie nosi.
Jak sie ogladalo tamten trailer to gęsia skórka murowana, aż fjut stawał.
Zastanawiam sie czy naprawde w Netflix nie mają montażysty nie juniora? Czy mają jakiegokolwiek kompozytora, czy tylko pakiety punktowe na Audiojungle?

Moglo to wziac HBO, a nie partacze od Netflix :/

#wiedzmin #witcher #netflix #hbo
loczyn - Tragedia, jak sobie przypomne muze i montaz Dziekiego Gona (chyba z E3) to a...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nbhd: Akurat oryginalne uniwersum było mocno lewackie i nacechowane ideologicznie. Feminizm, dyskryminacja mniejszości itp grały wielką rolę w książkach.
Problemem w odbiorze jest to że amerykanie są bardzo ekspansywni ze swoją kulturą i muszą na siłę amerykanizować wszystkie uniwersa. Niezależnie czy mówimy o wiedźminie czy ghost in the shell.
  • Odpowiedz
Wiesz że masa potworów to wierzenia słowiańskie? Które są z dd?


@Shaggy_dg: tu masz gościa, który to dokładnie przeanalizował:

"Po zebraniu potworów wymienionych w pierwszych dwóch tomach opowiadań, uzupełnionych o kilka kolejnych, o których pamiętałem, że wymienione zostały w dalszych częściach Sagi o Wiedźminie powstaje lista obejmująca dokładnie 61* stworów. Z
  • Odpowiedz
@AndriuxD: Nagranie w tak krótkim metrażu i "wow ale brodacz jak w gierce macha mieczykiem!"
Nie ma się czym przejmować imo. Serial i tak wszyscy będą oglądać bo głód Wiedźmina się odezwie xD
  • Odpowiedz