Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie drugi sezon Wiedźmina i mi tam się podobało. Na IMDB też wysoka ocena i sporo przychylnych opinii, jedynie Polakom nigdy nie dogodzisz bo jak oni śmiali śmieć odjechać od fabuły świętości jaką jest POLSKA książka. Jedynie postać Ciri #!$%@? ale cała reszta na plus. #!$%@? się do czarnych elfów czy wiedźminów to też jakaś oznaka kompleksów i zwyczajnie rasizmu. Wygląda to inaczej ale na koniec dnia who cares ¯\_(ツ)_/¯ Czekam na trzeci sezon.

#niepopularnaopinia #wiedzmin3 #wiedzmin #witcher #netflix #seriale
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@MarteenVaanThomm jasne, rozumiem to, szkoda że oni sami nie rozumieją że jest też grupa odbiorców mniej wymagających i wcale to nie oznacza że są gorszym sortem tak jak to psychofani określają

Sam czytałem książki, grałem w gry, obejrzałem serial i dla mnie to po prostu inna forma rozrywki i kultury. Ni gorsza, ni lepsza, inna.
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: Czepiasz się radykalnych komentarzy i wrzucasz wszystkich do jednego worka jak na idiotę przystało. Serial ma podobne oceny w Polsce i za granicą ( np. 61% na RottenTomatoes). Ten serial jest po prostu średni a krytykowany jest przed wszystkim za to że z dotychczasowym wiedźmińskim uniwersum nie ma nic wspólnego. To trochę tak jakbyś poszedł na mecz piłki nożnej a okazało się że to mecz siatkówki, niby spoko ale to
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafaello91 no może niepotrzebnie się do Polaków przywalilem ale zetknąłem na szybko na IMDB i tam zbiera sporo pozytywnych recenzji, reddita rotten itd. nie sprawdzałem

widzę ten kwik na wykopie i się po prostu dziwię
  • Odpowiedz