Jesteście zadowoleni z otrzymanych prezentów?
#pytanie #ankieta #swieta #wigilia #bozenarodzenie
HrabiaTruposz - Jesteście zadowoleni z otrzymanych prezentów?
#pytanie #ankieta #swi...

źródło: comment_elJ36IVAvYXV0bwVbbR3qFfIy0QSfSfX.jpg

Pobierz

Jesteście zadowoleni z otrzymanych prezentów?

  • Jeszcze jak 33.8% (25)
  • No nawet, nawet 23.0% (17)
  • No tak średnio powiedziałbym 4.1% (3)
  • Szału nie ma 5.4% (4)
  • Panie, co to za szajs 6.8% (5)
  • Nie dostałem żadnych prezentów 27.0% (20)

Oddanych głosów: 74

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już płacz przy prezentach xD jeden gowniak (starszy 6lv) dostał samochód na pilota a 2 gowniak 3lv czołg taki do zabawy xD ten młodszy płaczę, że jego nie jest n pilota i tak nie świeci xD kiedyś się pomarańcze dostawało i się człowiek cieszył xD kocham te święta #wigilia #swieta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach