Pomyślcie, że zgodnie z teorię wieloświatów gdzieś w przestrzeni istnieje wszechświat, a w nim galaktyka, gdzie istnieje uniwersum WH40k
#warhammer40k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PodniebnyMurzyn: Według kwantowej hipotezy wielu światów Hugh Everetta III, nazywanej przez niego „Wieloświatową Interpretacją Mechaniki Kwantowej” (ang. The Many-Worlds Interpretation of Quantum Mechanics), wszystko co może się zdarzyć, zdarza się na pewno w którejś z odnóg rzeczywistości, która przypomina wielkie, rozgałęziające się w każdej chwili drzewo życia. U Everetta każdy stan superpozycji jest jednakowo realny, lecz zdarza się w innym, równoległym wszechświecie. Kwantowy multiwszechświat (termin zaproponowany przez Deutscha) jest jak
  • Odpowiedz
@Hereticsheresy: W sumie chciałbym zobaczyć jakąś grę RPG czy surwiwal fps w klimatach średniowiecznego postapo w uniwersum WH40k, gdzie ludzkość cofnęła się w wyniku jakiegoś ataku czy kataklizmu do poziomu średniowiecza czy prehistorii, ale wszędzie widać jakieś zawalone budynki, zgniłe pojazdy, czy właśnie tytany albo rycerze z godłami imperium.
  • Odpowiedz
@skitarii: Horizon Zero Dawn jest trochę w takim klimacie, co prawda nie jest to świat WH40k, ale taki w którym technologicznie zaawansowana ludzkość cofnęła się do czasów plemiennych i biega z dzidami w świecie w którym widać tu i tam pozostałości rozwiniętej cywilizacji.
  • Odpowiedz
Na świecie są dorośli ludzie, którzy malują "plastikowe żołnierzyki" i się nimi bawią - no i jestem jednym z nich. Ponieważ w wyniku pandemii, hobby jakim jest modelarstwo i gry bitewne zaczyna przeżywać mały renesans (w tym z tego co widzę, również na wykopie), chciałbym się was zapytać, czy bylibyście zainteresowani stworzeniem kompleksowego poradnika w którym krok po kroku opisałbym co zrobić, aby wejść w to hobby i nie dostać bólu głowy?
Niewierny_Mops - Na świecie są dorośli ludzie, którzy malują "plastikowe żołnierzyki"...

źródło: comment_1605095321J2w5fhOYpwfFxxKttH3t5E.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niewierny_Mops: Ja kupiłem sobie farbki, pędzelek, oddział primarisów i tak leżą od paru miesięcy bo jestem ciotą i boję sie, że je źle pomaluję (w sensie, no, na początku trochę na pewno ale to nie koniec świata xd). Także ja chętnie poczytam poradniki w kontekście modelarsko-malarskim.
  • Odpowiedz
Chciałbym wykonać modelarską dioramę w klimacie post-apo, mam problem nie mogę nigdzie znaleźć dobrego sklepu internetowego z takimi częściami - polecicie coś?

Głównie znajduję historyczne/wojenne/fantasy bądź mocne sci-fi ale takich nazwijmy to teraźniejszo/postapo mi trudno odnaleźć. Proszę wykopie nie zawiedź.

P.S. Chodzi bardziej o elementy otoczenia niż figurki postaci, jakieś zniszczone auta, ruiny domów, śmieci itd.
#modelarstwo #diorama #pytanie #pomoc #warhammer40k #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pastorpastor71: no to problem :)
najwięcej stuffu jest ofc w 1/35 ale 28mm to 1/56
chyba zostaje robienie ci gadzetów samemu z miliputa albo zmiana skali.
Italleri i rubicon robią troche kitów w tej skali ale to głownie czolgi.
  • Odpowiedz
@Savire510: Ale zaraz, ZARAZ... właśnie popatrzyłem na jego naramiennik. Ten gość to jeden z Lamentersów!

Filmik z serii Astartes o tych chwalebnych draniach, których rzeczywistość rucha na każdym kroku w każdy możliwy sposób, a oni nadal walczą? NOICE! :D

W sumie fajnie, że ten zakon jest ostatnio coraz bardziej popularny na warhammerowym youtubie.
  • Odpowiedz