Wpis z mikrobloga

@bikuben: fajnie, że grasz, ale plansza wygląda na patelnię ( ͡ ͜ʖ ͡) polecam trochę bardziej zastawiać stoły
  • Odpowiedz
@bikuben: maks 4? XD polecam położyć tych terenów więcej nawet, by urozmaicić samą grę. Takie patelnie mocno punktują armie, które mają mocne strzelanie - Tau czy Admech, a inne mocno niszczą - jak Drukhari czy Harlekiny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SiDi z tego co wiem, to na turniejach tez 4 tereny + 1-2 struktury i ewentualnie jakies okopy. Tak jest w Warmachine&Hordes, chociaż na turnieju jeszcze nie grałem, bo ja swiezynka w bitewniakach
  • Odpowiedz
@bikuben: akurat gram kompetetywnie i odpowiedź jest negatywna ( ͡° ͜ʖ ͡°) to co załączam to jeden ze stołów turniejowych. Jak widzisz mamy tam 8 ruin oraz 4 lasy. Teraz juz powstała nowa wersja i jest jeszcze bardziej zastawiona. W każdym razie niech ludzie grają sobie jak chcą, ale osobiście będę próbował namawiać na unikanie plansz "patelniowych", bo są one mocno nie zbalanswoane
SiDi - @bikuben: akurat gram kompetetywnie i odpowiedź jest negatywna ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ...

źródło: comment_1620885924jSzZAnaKBqesSeg59tEacl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SiDi i rozumiem, że mówimy o systemie warmachine&hordes, bo te stoły są mało kwadratowe.

Jeśli tak, to dobrze wiedzieć że jest inaczej. Ja narazie jesten tym, który akceptuje narzucony stół etc bo sie nie znam
  • Odpowiedz
@bikuben: o kruci xD ja mówię o "czterdziestce" bo dałeś ten tag i tylko rzut armii z góry xD sorry, mea culpa. Na Warmachine masz większe doświadczenie ode mnie, bo ja mam rowne Ziobro ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz