Główna przyczyna porażki Viaplay w Polsce?

  • Streamy w jakości max 720p 18.0% (73)
  • Notoryczne problemy techniczne 27.6% (112)
  • Ceny 23.2% (94)
  • Współpraca z Kanałem Sportowym i Matim Borkiem 26.1% (106)
  • Inna 5.2% (21)

Oddanych głosów: 406

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Syskiev: Borówa to była zakała, która obrzydziła mi oglądalnie F1 z polskim komentarzem, trzymające mnie do dziś. Jednak ostatnio byłem miło zaskoczony, gdyż na Via komentatorzy mówią o wyścigu a nie sympatycznych damach i dżentelmenach, patrząc w sufit zamiast w ekran. W tamtych czasach już lepsze było niemieckie szwargotanie na RTLu, z reklamami Krombachera niż TV4/Polsat bez przerw.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co Wy gadacie, przecież viaplay jest zajebiste.
Wywiady z kierowcami, grid-walki, studio też z wieloma zagadnieniami technicznymi, Budkowski,
fajna transmisja przed starem i wiele wiele innych co tak naprawdę z samego wyścigu sprawiało, że
często to co było przed było dużo ciekawsze. Freestyle walki Coulharda z Aldonką i zbijanie piątek z najważniejszymi osobami.
A co będzie teraz? Powrót Kapicy i milion w-----------h reklam orlenu (patrz screen)

#f1 #kubca
dddobranoc - Co Wy gadacie, przecież viaplay jest zajebiste.
Wywiady z kierowcami, gr...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@lIENll: ja oglądam na laptopie więc mi jakość transmisji nie robiła różnicy, ale to całe otoczenie już tak. Pewnie nikomu się nie dogodzi.
W moim przypadku viaplay lepsze
  • Odpowiedz
Niby fajnie, ale jednak nie do końca. Która stacja będzie miała możliwości pokazać kilkanaście meczów LE lub LKE w tym samym czasie?
#viaplay
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsza platforma się zwija? O jak mi z tego powodu wszystko jedno. Niech tam u siebie w Szwecji szukają frajerów na 720p, wyskakujące co chwilę błędy pewnie też polubią.
W sumie niektórzy byli zachwyceni z jakości Viaplay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#viaplay #mecz #f1 #pilkanozna
lIENll - Najgorsza platforma się zwija? O jak mi z tego powodu wszystko jedno. Niech ...

źródło: xxxx

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: tylko mogę gdybać, ale pewnie będą się starali jak najszybciej, czyli w przeciagu tego miesiąca, a może nawet i już jakieś negocjacje trwają. A wtedy dopóki nie nastąpi zamknięcie usługi, to będą transmisje i na viaplaju i w jakiejś telewizji
  • Odpowiedz
@Bosconovitch: @MrGriffin W takiej sytuacji możesz się powołać, że brałeś umowę bo chciałeś viaplay, a skoro nie będzie viaplay to umowa moim zdaniem będzie łatwa do zerwania. Oczywiście załatwisz to szybko w placówce czy na infolinii tylko chyba masz na to określoną liczbę dni więc nie radzę zwlekać.
  • Odpowiedz