Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 25
źródło: obraz_2023-07-20_112724444
Pobierz@kekacz: Strach? To i tak kilka poziomów wyżej niż to co było na Eleven i Via, tam tylko Sokoła da się słuchać
- 2
@Syskiev: Borówa to była zakała, która obrzydziła mi oglądalnie F1 z polskim komentarzem, trzymające mnie do dziś. Jednak ostatnio byłem miło zaskoczony, gdyż na Via komentatorzy mówią o wyścigu a nie sympatycznych damach i dżentelmenach, patrząc w sufit zamiast w ekran. W tamtych czasach już lepsze było niemieckie szwargotanie na RTLu, z reklamami Krombachera niż TV4/Polsat bez przerw.
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
6
A miało być tak pięknie... Viaplay wycofuje się z Polski!

Ostatnie zawirowania w spółce Viaplay doprowadziły do podjęcia drastycznych decyzji przez zarząd. Streamingowy serwis, który jeszcze nie tak dawno wchodził z hukiem do Polski, właśnie ogłosił, że wycofuje się z naszego rynku. Decyzja ta dotyczy także innych krajów z naszego regionu.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 23
@dddobranoc: Miami Bitch
- 1
konto usunięte via Wykop
- 0
@ruum: mój stary
@ruum: företag janus
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
Co Wy gadacie, przecież viaplay jest zajebiste.
Wywiady z kierowcami, grid-walki, studio też z wieloma zagadnieniami technicznymi, Budkowski,
fajna transmisja przed starem i wiele wiele innych co tak naprawdę z samego wyścigu sprawiało, że
często to co było przed było dużo ciekawsze. Freestyle walki Coulharda z Aldonką i zbijanie piątek z najważniejszymi osobami.
A co będzie teraz? Powrót Kapicy i milion w-----------h reklam orlenu (patrz screen)
#f1 #kubca
Wywiady z kierowcami, grid-walki, studio też z wieloma zagadnieniami technicznymi, Budkowski,
fajna transmisja przed starem i wiele wiele innych co tak naprawdę z samego wyścigu sprawiało, że
często to co było przed było dużo ciekawsze. Freestyle walki Coulharda z Aldonką i zbijanie piątek z najważniejszymi osobami.
A co będzie teraz? Powrót Kapicy i milion w-----------h reklam orlenu (patrz screen)
#f1 #kubca
źródło: maxresdefault
Pobierz@dddobranoc: Z tego wszystkiego i tak wolę oglądać w 4K na Eleven, zazwyczaj i tak oglądam tylko sam wyścig.
- 3
@lIENll: ja oglądam na laptopie więc mi jakość transmisji nie robiła różnicy, ale to całe otoczenie już tak. Pewnie nikomu się nie dogodzi.
W moim przypadku viaplay lepsze
W moim przypadku viaplay lepsze
- 75
źródło: obraz_2023-07-20_110428386
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@p3sman: o co chodzi
@Duszeczek: sobie głupi ryj Szwedzi rozbili i wycofują się z wielu krajów, w tym z Polski
- 1
Niby fajnie, ale jednak nie do końca. Która stacja będzie miała możliwości pokazać kilkanaście meczów LE lub LKE w tym samym czasie?
#viaplay
#viaplay
konto usunięte via Wykop
- 3
Która stacja będzie miała możliwości pokazać kilkanaście meczów LE lub LKE w tym samym czasie?
@haxxx: jak to jaka? Najlepsza.
@haxxx polecam iptv 50zl/MC i ponad 12 000 kanalow
- 16
@Sam_Marton: po obejrzeniu finalu 2021 z komentarzem z polsatu to chyba wole po francusku ogladac
- 10
źródło: temp_file5541255572440457438
Pobierz- 28
konto usunięte via Wykop
- 5
@lIENll: ja nie narzekam, f1 i imsa legancko
konto usunięte via Wykop
- 0
@lIENll: u mnie działalo w miarę i sporo praw do transmisji jak za taką cenę
- 20
źródło: isaijovktbh61
Pobierz- 0
Wszędzie trąbią, że #viaplay ucieka z Polski. Czy wiadomo jednak, kiedy?
@Promilus do końca roku
@Promilus: tylko mogę gdybać, ale pewnie będą się starali jak najszybciej, czyli w przeciagu tego miesiąca, a może nawet i już jakieś negocjacje trwają. A wtedy dopóki nie nastąpi zamknięcie usługi, to będą transmisje i na viaplaju i w jakiejś telewizji
1
Viaplay wycofuje się z Polski ?!

Viaplay, która w swojej ofercie posiada m.in. transmisje z meczów Premier League, Bundesligi oraz prawa do pokazywania KSW czy Formuły 1, chce wyjść z polskiego rynku. Tak wynika z nowej strategii platformy streamingowej.
z- 2
- #
- #
- #
- 23
@Bosconovitch to nie tak że skoro oni robią out to możesz zerwać umowę?
@Bosconovitch: @MrGriffin W takiej sytuacji możesz się powołać, że brałeś umowę bo chciałeś viaplay, a skoro nie będzie viaplay to umowa moim zdaniem będzie łatwa do zerwania. Oczywiście załatwisz to szybko w placówce czy na infolinii tylko chyba masz na to określoną liczbę dni więc nie radzę zwlekać.
- 1
#viaplay chce opuścić miedzy innymi Polskę. p
Płakał nie będę.
Płakał nie będę.
- 20
























Główna przyczyna porażki Viaplay w Polsce?