Nie zdziwie się jak #paprykvege czy tam #vega robił nową scene do swojego nowego filmu, gdzie chce pokazać wysoki standard naszej policji, którego nie ma. Po tej akcji jak i wcześniejszej z kryminalnymi, gdzie oddano ze 20 strzałów i wszystkie trafiły w powietrze to śmiem twierdzić, że policja ma w magazynku ślepaki dla własnego bezpieczeństwa, aby się sami nie postrzelili. Sami przyznacie, że z debilami bywa różnie aczkolwiek
Dlaczęgo kolejny film Vegi jest jeszcze gorszy od poprzednich? Przecież koleś umie robić dobry materiał co udowodnił przy serialu Pitbull. Nigdy tego nie zrozumiem. Nowe Pitbulle czy Kobiety Mafii, które uważałem wcześniej za dno przy Pętli nie wydają się takie złe xD Kto wie, może za 5 lat Pętla będzie całkiem niezła na tle nowszych produkcji. #netflix #film #vega
wytłumaczy mi ktoś co to dokładnie jest usecrypt i na czym on polega? vega podaje swoj numer telefonu pewnie jeden z wielu, ale co to ma na celuXD? #vega #usecrypt
@GrochenMochen: to samo pomyślałem xD Jak bym był takim handlarzem to oczywiście, nie miał bym nic przeciwko żeby porozmawiać z gościem co o tym robi film dokumentalny XD
Oczywiście nie twierdzę że takiego problemu nie ma, bo zapewne jest, ale wierzenie że jakiś handlarz się tam wypowiada to wielkie XD
@Gandezz: Jest ten problem na pewno... Szkoda tylko że z niewiadomych przyczyn Vega nagle chce się stać dziennikarzem śledczym i robi to w taki zły sposób że głowa mała. Świętej Pamięci Ewa Żarska prowadziła śledztwo w podobnej sprawie.
@rybazryzem85: No ja nie rozumiem jak to jest, że Vega majac znajomego, który organizował sprzedaż dizeci do prostytucji i organy, który na dodatek wie gdzie te lokalne sie znajdują nie odda sprawy organom ścigania tylko robi film po którym organizatorzy procederu na pewno zmienią miejsca jego prowadzenia. Ba nawet ten informator jest do rozpoznania przez osoby, które go znaja. Inna sprawa na ile to było prawdziwe, a na ile zrobione
Przeciez ten nowy film Vegety to wyglada tak jakby dal hajs aktorom z paradokumentow, wynajal pokoj w hotelu na dwa dni z dwoma roznymi pokojami i zrobil powazny film xD. #oczydiabla #vega
@yeloneck przecież Vega to całkiem inteligentny gość, który po prostu wie, co w jego filmie się dobrze sprzeda i zarabia na tym. Swoje pretensje miej do odbiorców takiego kina, którzy za oglądanie tych historii płacą
@Koobik: Jakby był inteligentny to by wiedział, że robiąc dobre / przeciętne filmy miałby dalej sporo kasy. Ale po co - lepiej mieć więcej kasy i być w środowisku synonimem żenady i upadku reżysera XD
@z1x2c3: @pavel_ski: akurat najciekawsze w tym wszystkim było to ze to był film oparty na faktach, może fabularyzowany ale przykro słyszeć ze takie rzeczy mogły mieć miejsce...