Wpis z mikrobloga

XD no nie mogę. Stwierdziłem, że obejrzę (przynajmniej w części) ten nowy film Patryka Vegi i zobaczę co tam naskrobał, skoro już tym komisja ds. pedifilii się zainteresowałą.
2:30 min i okazuje się (o ile dobrze zrozumiałem), że Vega zabrał kobietę z przestępczego półświatka i rozpoczął dyskusję co chce zrobić z tym dzieckiem. Potem narrator informuje nas, że od początku zmiany miejsca tej kobiety śledzi ich POŚREDNIK sprzedaży dzieci i co? I odrazu rozmowa tej pośredniczki z Vegą gdzie to dziecko sprzeda i mówi że ma #!$%@?.. co się z nim stanie.
Ta jasne już uwierze, pośrednik tak se chodzi i wie że ma na głowie służby i tak od niechcenia stwierdza: A co mi tam Vega spoko ziomuś udzielę wywiadu o tym czym się zajmuje no co mi szkodzi...
Naprawdę ktoś to łyknąl xd
#oczydiabla #patologiazewsi #afera #film #vega #polska
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrochenMochen: to samo pomyślałem xD
Jak bym był takim handlarzem to oczywiście, nie miał bym nic przeciwko żeby porozmawiać z gościem co o tym robi film dokumentalny XD

Oczywiście nie twierdzę że takiego problemu nie ma, bo zapewne jest, ale wierzenie że jakiś handlarz się tam wypowiada to wielkie XD
@GrochenMochen: Pośrednik z sercem, używa pięknego słownictwa opisującego towar, którym handluje: "maluszek, córeczka, maleństwa, laleczka, dziecko ma swoją podusię ulubioną". Na dodatek chciałby uratować dwie dziewczynki na sprzedaż, bo tak ładnie na niego patrzyły... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kobieta opiekująca się matką też cieżarną także ciekawie się wypowiada, opisując swoje środowisko jako "świat przestępczy" czy coś w tym rodzaju (nie chce mi się nawet szukać, co dokładnie