#ufc przymknęło mi się oczko na jakieś 10 minut, widzę, że nadal kulanki tulanki? To niezły BMF xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufc na hawajach zakladaja dzieciom naciskowki 3 razy dziennie czy o co chodzi XD jak karolowi braknie cardio, to max mu sie chyba odwdzieczy w stojce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufc WAR MAX! Wskazuj środek, a Charles idzie po nogi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ufc wy jesteście poważni z tym JJ i McGregorem? Przecież to są dwie najmniej przewidywalne osoby na których nie można polegać. Jones który z policjantami w Vegas jest na "Ty" i Connor który ma kokainowe jazdy xD bądźmy poważni
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GF91: Jak na galę która miała być najbardziej widowiskowa, na którą jest gigantyczny budżet i niewyobrażalny marketing przez lokalizację to jednak warto byłoby wykorzystać fakt, że nadal mcgregora mają na kontrakcie i dalej mu płacą za to, że nie walczy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@AlexandraWhite: a on dotarł by na tą galę? A jeśli tak to w jakim stanie? Wiadomo że przyciągnął by ludzi, o ile by wystąpił. Są zestawienia równie ciekawe do zrealizowania i dużo bezpieczniejsze
  • Odpowiedz
Gdzie 7 walk o pas? Gdzie McGregor i Jones? Czemu są tu jakieś kiepy z 9 i 13 miejsca a nie śmietanka?
Rozumiem, że wstyd by Ruscy stanęli przed białym domem więc makhachev czy chimaev nie mieli szans sie dostać, ale gdzie np walka shevchenko? #ufc
AlexandraWhite - Gdzie 7 walk o pas? Gdzie McGregor i Jones? Czemu są tu jakieś kiepy...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest ta karta na White House na którą czekałem z ujem w ręce? XD gdzie Connor i Jones? Wygląda gorzej niż kartą która właśnie leci, zainteresowanie spadło do minimum. Jedyna walka warta uwagi to Pereira z Gane, Topuria ubija dziadka Gejczi w 1 rundzie, Ruffy cepiarza Chandlera a reszty szkoda komentować.
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach